ZABIEGI SPECJALISTYCZNE różne problemy skóry

 

Zabiegi Specjalistyczne Instytut CHANTARELLE

 

cena zabiegu od 180 zł*

 


 

RED STOP Couperose
Redukcja zaczerwienień, nawilżenie i ukojenie skóry naczynkowej - kuracja skóry twarzy i szyi, z kwasami PHA-AzA (również dla skóry wrażliwej), z koncentratem i maską kojącą, zabieg całoroczny.  

 

RED STOP Rosacea Sensitive
Kuracja skóry wrażliwej, z rumieniem, z objawami trądziku różowatego – redukcja zaczerwienienia, nawilżenie i ukojenie - z kwasami PHA-AzA (również dla skóry wrażliwej), z koncentratem i maską kojącą, zabieg całoroczny z nieperfumowanymi preparatami dla kobiet i mężczyzn.

 

NORMACELL
Zabieg oczyszczająco-regulujący sebum i nawilżenie dla skóry mieszanej – z kwasem migdałowym aplikacja sonoforezą, koncentratami w ampułkach i maską regulującą, zabieg całoroczny.

 

NORMACELL + MANDELIC PEEL
Zabieg oczyszczająco-regulujący sebum i nawilżenie dla skóry mieszanej – zabieg dwuwarstwowy z kwasem migdałowym - aplikacja sonoforeza i manual i maską regulującą, zabieg całoroczny.

 

IDEAL PURE BHA-PHA Acid
Antytrądzikowy zabieg, redukujący nadmiar sebum, dla skóry tłustej, łojotokowej – zabieg dwuwarstwowy z kwasami BHA i PHA i ampułką do jonoforezy, maską regulującą i błotem termalnym, zabieg całoroczny.

 

PDT RETINOCAL PURE 
Antybakteryjny i antytrądzikowy zabieg dla skóry tłustej, łojotokowej, z masywnymi objawami zmian zapalnych trądziku pospolitego i trądziku dorosłych; z peptydem o działaniu kwasu retinowego i z kwasem ferulowym oraz antybakteryjną maską, zabieg dla skóry twarzy i szyi, z aplikacją sonoforezą lub laserem PDT.

 


* Cena nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowana tylko w celach informacyjnych. Podana cena może ulec zmianie.google-plus-logos