CHANTARELLE Sale 08.2018 bb

 

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE skuteczny anti-ageing

 

Zabiegi Odmladzajace Instytut CHANTARELLE

 

cena zabiegu od 120 zł*

 


 

REGENEVIA DNA
Rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA, przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UV, smog, spaliny, stres, tryb życia.

 

N.A.P. PURE BEAUTY BEZ KONSERWANTÓW
Innowacyjna linia kosmeceutyczna bez konserwantów do zaawansowanych odmładzających NANO-zabiegów dermoestetycznych ukierunkowanych na problem skóry z systemem niejonowego NANO złota i srebra oraz z zaawansowanymi składnikami aktywnymi. Dedykowana dla każdego typu i fototypu skóry, nawet najbardziej wymagającej wrażliwej skóry twarzy, pod oczami, ciała i skóry głowy.

 

LA AQUA
Aquaporynowe nawilżenie i wygładzenie skóry suchej, odwodnionej – kuracja skóry twarzy, szyi i okolic oczu, z maską odmładzająco-peelingującą, koncentratem w ampułce i maską plastyczną. Zabieg całoroczny; z kwasem mlekowym, betaglukanem i hydra-filagryną.

 

ROYAL GLOW CLINIC
Odmładzający zabieg rozświetlająco-witalizujący z masażem powitalnym, wygładzający, z natychmiastowym efektem pięknej sprężystej skóry, idealny także jako bankietowy, przed wielkim wyjściem, dla każdego typu skóry; z bogactwem witamin i koncentratów odmładzających.

 

PDT LIFT PEPTANGO R
Peptydowy zabieg liftingujący, modelujący, dla każdego typu skóry. Unikalna kuracja modelowania twarzy i szyi, z korekcją konturu oczu, z technologią peptydów najnowszej generacji - z peelingiem kwasem fitowym, peptydowym koncentratem w ampułce i marcepanową maską plastyczną. Apliacja soforezą lub laserem laserem PDT.

 

CAVIAR CARE 40+
Pro-kolagenowy zabieg odmładzający korygujący zmarszczki mimiczne i wiekowe twarzy, szyi i pod oczami; z neuropeptydem o efekcie toksyny botulinowej – z odmładzającymi peelingiem i koncentratami, masażem aktywną maską i modelującą maską algową; z ekstraktem z kawioru, innowacyjną formułą polisacharydów 3D i neuropeptydem Botosine – Argireline™.   

 

NUTRI MAXX  40+
Intensywny zabieg regeneracji, odżywienia i nawilżenia - kuracja wypłycenia zmarszczek „od wewnątrz”, spowalniająca procesy starzenia, energetyzująca - z odmładzającymi peelingiem i koncentratami, masażem aktywną maską i modelującą maską algową; z kwasem hialuronowym nisko- i wysokocząsteczkowym, retinolem błękitnym i peptydami najnowszej generacji.

 

ESTRINI 50+ Fundamental Youth Re-Sculpture
Fundamenty młodości skóry kobiet 50+, luksusowe intensywne odmłodzenie – odbudowa rzeźby i struktury skóry, zagęszczenie włókien kolagenowych, redukcja głębokich zmarszczek skóry twarzy, szyi - z odmładzającymi peelingiem i koncentratami, masażem aktywną maską i maską algową; z peptydami niskocząsteczkowymi, unikalnymi fitoestrogenami i wyjątkowymi składnikami anti-ageing.

 

C'MODULAR AGE
Głębokie odmłodzenie, wypełnienie zmarszczek, depigmentacja skóry twarzy, szyi i pod oczami - zabieg odmładzająco-rozjaśniający przeciw fotostarzeniu i starzeniu skóry, wygładzający głębokie zmarszczki, wzmacniający włókna elastyczne, redukujący zmiany barwnikowe i przebarwienia, wzmacniający naczynka krwionośne; z witaminą C oraz składnikami wybielająco-antyrodnikowymi.

 

PDT FERULASHI Lipid Repair
Specjalistyczne odmłodzenie i lipidowa regeneracja skóry z zaburzoną funkcją bariery lipidowej - wrażliwej, reaktywnej, bardzo suchej, dojrzałej, z objawami AZS, skłonnej do alergii. Zawiera peeling kwasem szikimowym i ferulowym, ceramidy oraz formuły nawadniające i kojące. Zabieg całoroczny z nieperfumowanymi preparatami dla kobiet i mężczyzn. Aplikacja manulana lub laserem PDT.  ZŁOTY MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2012.

 


* Cena nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowana tylko w celach informacyjnych. Podana cena może ulec zmianie.