THERMO-SPHERIX® w Twoim gabinecie

THERMO-SPHERIX® z wirującym polem magnetycznym to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch unikalnych aparatów stosowanych w zakresie: niechirurgicznego odmładzającego termo-liftingu skóry oraz termo-modelowania sylwetki – redukcji tkanki tłuszczowej i zwalczania cellulitu. To nowa generacja w termo-liftingu i termo-modelowaniu skóry!

 

Thermo-Spherix zabieg

 


 

INNOWACYJNOŚĆ – działanie urządzenia opiera się na opatentowanym systemie wirującego pola magnetycznego w połączeniu z układem pola laserów emitujących światło o długości 650nm, 940nm i 1200nm oraz z zestawem specjalnie opracowanych termo-preparatów kosmetycznych. Zastosowane najnowsze osiągnięcia technologiczne pozwoliły na ergonomiczne zmniejszenie wymiarów urządzenia przy jednoczesnej maksymalizacji jego funkcjonalności i funkcyjności o natychmiastowo widoczne efekty!

 


 

SKUTECZNOŚĆ w zwiększaniu gęstości, elastyczności, odmładzaniu i liftingu skóry twarzy oraz ujędrnieniu, wyszczuplaniu, redukcji cellulitu i modelowaniu wybranych partii ciała poddawanych zabiegowi.

 


 

WIELOFUNKCYJNOŚĆ - 17 specjalnych programów dla kobiet i dla mężczyzn, które przynoszą spektakularne efekty:
- w odmładzającym modelowaniu owalu twarzy, podbródka, szyi i dekoltu; przywróceniu właściwego, naturalnego napięcia skóry; poprawie jej gęstości i jędrności; spłyceniu zmarszczek; odbudowie systemu nawilżenia i nawodnienia; zmniejszeniu widoczności nierówności i przebarwień, blizn i niedoskonałości; redukcji poduszek tłuszczowych przy kościach policzkowych;
- w wymodelowaniu ciała z jednoczesnym ujędrnieniem i wzmocnieniem włókien elastycznych; działaniu antycellulitowym; zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej; rekonstrukcji gęstości i jędrności skóry; wygładzeniu i zwiększeniu nawilżenia skóry; pobudzeniu mikrokrążenia i oczyszczaniu z toksyn; dodatkowo - programy dla stref ciała trudno poddających się modelowaniu i wyszczuplaniu, np. redukcja biustu mężczyzn.

 


 

BEZPIECZEŃSTWO – działanie lasera THERMO-SPHERIX® polega na termicznym naprężaniu i porządkowaniu włókien elastycznych (kolagenu i elastyny) oraz stymulacji wytwarzania nowych włókien. Technologia wirującego pola magnetycznego podnosi temperaturę w tkance równomiernie, w sposób kontrolowany i bezpieczny.

 


 

KOMFORT dla Klienta, działanie lasera THERMO-SPHERIX® nie stwarza ryzyka poparzeń i efektów niepożądanych, jest bezbolesny, nieinwazyjny i bezstresowy. Najwyższa jakość bez użycia skalpela!

 


 

KOMPLEKSOWOŚĆ – efektywna kontynuacja dzięki specjalnie opracowanym dla tej metody dermokosmetykom do stosowania w gabinecie oraz wersji Home Care, które przyspieszają uzyskanie pożądanego efektu. Preparaty do pielęgnacji domowej zawierają wyjątkowo liczne aktywne składniki biotechnologiczne i są niezwykle bogate w wyciągi roślinne.

 


 

MOBILNOŚĆ - zastosowana technologia - bez konieczności chłodzenia skóry podczas zabiegu, pozwala na uzyskanie ergonomicznego kształtu i wagi urządzenia - to wielkość laptopa z wagą ok 1,5kg! Umożliwia to absolutne wykorzystanie urządzenia i rozszerzenie oferty swoich usług dla Klientów. Daje możliwość wykonywania zabiegów w domu Klienta lub w salonach w różnych lokalizacjach należących do sieci jednej marki.

 


 

CENA VS. JAKOŚĆ – bardzo atrakcyjny koszt zakupu lasera THERMO-SPHERIX® daje Ci możliwość ustalenia przystępnej ceny za zabiegi naszym urządzeniem. Natomiast efekty działania urządzenia zapewnią lojalność wielu zadowolonych Klientów.

 


 

Chantarelle Golden Summer 07.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right