TARGI BEAUTY FORUM, WARSZAWA, zmiana terminu na 26-27.09.2020

Szanowni Państwo, informujemy o zmianie terminu targów BEAUTY FORUM na weekend 26-27 września. Poniżej zamieszczamy tekst komunikatu, jaki otrzymaliśmy od organizatora targów.
 

 

Szanowni Państwo,

Zarząd Health and Beauty Media Sp. z o.o. informuje, iż w związku ze stanem epidemii w Polsce, ogłoszoną przez WHO światową pandemiąkoronawirusa SARS-Cov-2, lokalnym i globalnym wzrostem liczby chorych na COVID-19, a takżewynikającym z tego faktu obostrzeniom i regulacjom, zaplanowane na 16-17 maja 2020 roku targi BEAUTY FORUM nie będą mogły być zorganizowane w powyższym terminie.

 

Obligatoryjne zamknięcie podmiotów usługowych branży beauty, oraz zakaz zgromadzeń, obowiązują do odwołania, czyli najprawdopodobniej do momentu wyciszenia epidemii w Polsce. Powrót do regularnego trybu, obowiązków i działalności objętych obecnym zakazem sektorów gospodarczych, będzie dla nas jako organizatorów oznaczał możliwość przeprowadzenia imprezy wystawienniczej, gromadzącej kilkanaście tysięcy osób, w bezpiecznych warunkach.

 

Z nadzieją i wiarą, iż razem solidarnie przetrwamy ten trudny czas i już niedługo spotkamy się z Państwem, informujemy niniejszym o przesunięciu targów BEAUTY FORUM na 26-27 września 2020roku. Wierzymy, że organizowane przez nas wydarzenie, będzie nie tylko inauguracją sezonu 2020/2021, ale wydarzeniem symbolizującym odrodzenie i zjednoczenie branży.Uprzejmie informujemy, że wszystkie bilety wstępu na targi/seminaria, które zostały do tej pory rozdystrybuowane (zarówno sprzedane w naszym e-sklepie, jak i przekazane w innej formie np. osobom, które wygrały bilety w konkursach), będą obowiązywały podczastargów 26-27 września 2020.

 

Osoby, które zakupiły bilet/y na targi/seminaria i chciałyby go/je zwrócić i otrzymaćzwrot pieniędzy, są proszone o informację drogą mailowąna adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., prosimyo podanie w mailu numeru zamówienia.

 

Choć obecne restrykcje zapowiadane były na okres kilku tygodni, jesteśmy przekonani, iż decyzja o przesunięciu targów BEAUTY FORUM na wrzesień, jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich uczestników imprezy, zarówno Wystawców jak i Zwiedzających.

 

Wierzymy, iż nasza decyzja o reorganizacji harmonogramu Targów BEAUTY FORUM, spotka sięz pełną akceptacją branży. Życząc Państwu przede wszystkim zdrowia i wytrwałości, w tym trudnym dla wszystkich czasie,

z wyrazami szacunku

Małgorzata Szulc

Członek Zarządu

Health and Beauty Media Sp. z o.o

 

Chantarelle Dzien Matki 05.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right