SZKOLENIE CHANTARELLE, KOSZALIN, 16.06.2019

CHANTARELLE ma przyjemność zaprosić na szkolenie, które odbędzie się 16 czerwca 2019 (niedziela) w godz. 10:00-14:30 w KOSZALINIE. W programie prezentacja nowości CHANTARELLE: PLANT PLASMA – nowoczesne zabiegi, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy, w aplikacji fotodynamicznej światłem PDT LED.

 

 CHANTARELLE SZKOLENIE EREM KOSZALIN 16.06.2019 s

 

SZKOLENIE CHANTARELLE

16.06.2019, g. 10:00-14:30

EREM Cosmetics
ul. Chełmska 3
75-450 KOSZALIN

 


 

tematyka szkolenia:

NOWOŚCI CHANTARELLE

 


 

 

CHANTARELLE PLANT PLASMA multi WWWNOWOŚĆ!

PLANT PLASMA

 

CZYNNIKI WZROSTU NOWATORSKA NIEINWAZYJNA METODA ODMŁODZENIA, REGENERACJI I RESTRUKTURYZACJI SKÓRY

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. Uzyskanie ukierunkowanego efektu regeneracyjnego skóry umożliwiły nowoczesne metody biotechnologiczne, dzięki którym wytwarza się i izoluje się z roślin CZYNNIKI WZROSTU IDENTYCZNE Z LUDZKIMI, a równocześnie zachowujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pozyskane czynniki wzrostu to peptydowe syntetyczne ludzkie czynniki wzrostu. Uzyskane biozgodne preparaty ludzkich czynników wzrostu takich jak transformujący czynnik wzrostu beta (TGF-β) czy epidermalny czynnik wzrostu (EGF) są identyczne z wytwarzanymi w skórze czynnikami wzrostu, są także sterylne i wysoko aktywne. Jednocześnie są wolne * od składników pochodzenia ludzkiego, zwierzęcego czy bakteryjnego, * od endotoksyn * od konserwantów.


INNOWACYJNE METODY APLIKACJI:
PDT METODA FOTODYNAMICZNA
METODA MIKROIGŁOWA

 

 

 


 

 

 

Czas trwania szkolenia: 4h
Szkolenie bezpłatne.

 

KONTAKT:

CHANTARELLE
tel. 668525914, 502780962
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

CHANTARELLE Zestawy Swiateczne 11.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right