Standardy dezynfekcji urządzeń Chantarelle

Praca urządzeniami CHANTARELLE jest pracą kontaktową tzn. głowicą bezpośrednio dotyka się do skóry, dlatego bardzo ważne jest utrzymanie właściwej czystości i dezynfekcji.

 

Chantarelle Dezynfekcja urzadzen

 

 

Nasze urządzenia laserowe dezynfekujemy środkami przeznaczonymi do dezynfekcji powierzchni lub urządzeń. Mogą to być środki dezynfekujące nawet z bardzo wysoką zawartością alkoholu, które są obecnie stosowane do usuwania bakterii i wirusów.

 

Po zakończeniu pracy z urządzeniem i po wyłączeniu z prądu jego powierzchnię delikatnie przecieramy miękkim materiałem (ściereczką, chustą kosmetyczną lub płatkami) zwilżonym płynem dezynfekującym. Przecieramy wszystkie elementy urządzenia: panel sterujący, włączniki, obudowę, sondę, szybkę laserową etc. Pozostawiamy do wyschnięcia, na czas ok. 30 sekund do minuty - zgodnie z zaleceniem producenta środka dezynfekującego.

 

Po wyschnięciu można urządzenie ponownie podłączyć do prądu.

 

WAŻNE: nie wolno stosować danego preparatu dezynfekującego bezpośrednio wylewając go bądź spryskując urządzenie. Nie wolno tez moczyć urządzenia bądź jego części w płynie dezynfekującym. Grozi to zniszczeniem elektroniki i uszkodzeniem urządzenia.

 

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right