SEKCJA DLA KLIENTÓW PROFESJONALNYCH

Jeżeli jesteś Klientem profesjonalnym (kosmetologiem, lekarzem, właścicielem/pracownikiem salonu kosmetycznego, gabinetu medycyny estetycznej, obiektu SPA lub wykładowcą/pracownikiem/uczniem szkoły kosmetycznej), prosimy o zalogowanie się, aby uzyskać pełny dostęp do treści naszego strony inetrenetowej: oferty cenowej i promocji dla produktów profesjonalnych w naszym E-SKLEPIE oraz wszystkich artykułów w sekcji DLA PROFESJONALISTÓW.

 


 

Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie internetowym, prosimy o podanie swoich danych w formularzu rejestracyjnym NOWE KONTO (link nad menu serwisu).

 


 

W formularzu prosimy m.in. o numer NIP firmy lub numeru PWZ.
Dodatkowym potwierdzeniem będzie przesłanie skanu/ksera dokumentu potwierdzającego związek z branżą kosmetyki profesjonalnej:
•    wpis do ewidencji działalności gospodarczej – salonu/gabinetu/SPA
•    dyplom ukończenia uczelni medycznej lub szkoły kosmetycznej
•    legitymacja studencka lub legitymacja szkoły kosmetycznej.

 


 

Dokument można przesłać:
•    na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
•    faksem pod numer +48 22 6104440
•    pocztą na adres:
Prof.Cosmetica Sp. z o.o.
ul. Sierakowska 29
05-092 Łomianki k/Warszawy
•    poprzez formularz WYŚLIJ DOKUMENT w naszym serwisie (link umieszczony w menu na dole naszej strony WWW lub w menu sekcji Dla Profesjonalistów)

 


 

Po przesłaniu wymaganych danych lub dokumentu potwierdzającego związek z branżą kosmetyki profesjonalnej lub medycznej, dokonujemy analizy przesłanych danych i w razie pozytywnej weryfikacji Twoje konto zostanie autoryzowane jako konto Klienta profesjonalnego.

 

W przypadku pozytywnej weryfikacji konto dla Klienta profesjonalnego będzie autoryzowane w przeciągu 1 dnia roboczego. Nowy Klient otrzymuje potwierdzenie uzyskania statusu Klienta profesjonalnego poprzez wiadomość e-mail, wysłanej przez nas natychmiast po zakończeniu procesu weryfikacji.

W wątpliwości dot. nadesłanych danych lub dokumentów skontaktujemy się z Klientem w ciągu 2 dni roboczych za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie.

 

Klient profesjonalny po pozytywnej autoryzacji swojego statusu:
a) ma możliwość zakupu preparatów i urządzeń z kategorii e-Sklepu: "Kosmetyka profesjonalna" oraz "Urządzenia i preparaty";
b) ma dostęp do materiałów i informacji w sekcji „Strefa Profesjonalisty”.

 

Pozostałe informacje dla Klienta profesjonalnego znajdują się w dokumentach:

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO CHANTARELLE

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRZY UŻYCIU SRODKÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH