Realizujemy Wasze zamówienia!

Szanowni Państwo! Naszym nadrzędnym celem jest rzetelna obsługa klientów, odpowiedzi na Wasze pytania, szukanie najlepszych rozwiązań i realizowanie zamówień. Informujemy, że cały czas realizujemy Wasze zamówienia oraz odpowiadamy na e-maile i telefony. Dołączamy do profilaktycznej akcji #ZostańWDomu i zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi szkoleniowcami i opiekunami regionalnymi przez telefon i e-mail.

 

Chantarelle Przesylki 03.2020 s

 

WIRTUALNE SPOTKANIA CHANTARELLE

W tych dniach wiele osób pozostaje w swoich domach i nie zawsze będzie mogło świadczyć pracę zdalnie. Wykorzystajcie ten czas, aby uzupełnić swoją wiedzę w dziedzinach ważnych dla Waszego biznesu. Chcielibyśmy zaprosić Was na bezpłatne szkolenia on-line. Jeżeli jesteście szczególnie zainteresowani jakąś tematyką prosimy o e-maile lub telefony. Podczas tych spotkań możemy poruszyć także tematy związane z chemią kosmetyczną, np. jak wykonać własny żel antybakteryjny.

 

INFORMUJCIE WASZE KLIENTKI

Warto informować Wasze klientki, że dla ograniczenia rozprzestrzeniania się patogenów istotne jest nie tylko częste mycie dłoni, ale także dokładne oczyszczenie twarzy kosmetykami antybakteryjnymi – zaraz po powrocie do domu. Warto także zachęcać klientki Waszego gabinetu do domowych rytuałów pielęgnacyjnych wysokostężonymi kosmetykami dla podtrzymania efektów zabiegów gabinetowych.  

 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i optymizmu.
Gorąco zachęcamy do kontaktu!

Chantarelle Regeneracja Po Zimie 02.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right