POKAZ MARKI CHANTARELLE, 19.06.2017, POZNAŃ

CHANTARELLE wraz z Partnerem Biznesowym na REJON WIELKOPOLSKI - firmą ABANT Profesjonalna Kosmetyka mają przyjemność zaprosić na pokaz produktów i zabiegów marki CHANTARELLE, który odbędzie się 19 czerwca 2017 w godz. 10:00-14:00 w Poznaniu. W programie pokazu: prezentacja urządzenia PDT MASTER® magneto-LED-laser oraz odmładzającego zabiegu REGENEVIA DNA i wzmacniającego skórę naczynkową zabiegu RED STOP.

 

Szkolenia CHANTARELLE POZNAN 19.06.2017

 

 

SZKOLENIE CHANTARELLE
POZNAŃ, 19.06.2017
ABANT Profesjonalna Kosmetyka
os. Piastowskie 18
61-147 Poznań

 


 

Pokaz produktów i zabiegów marki CHANTARELLE:

PROGRAM / godz. od 10:00 do ok. 14:00

 

Prezentacja urządzenia PDT MASTER® magneto-LED-laser z pulsującym polem magnetycznym. To nowoczesne profesjonalne urządzenie z Certyfikatem MEDYCZNYM dedykowane do zabiegów nieinwazyjnej dermoestetyki. Łączy działanie światła LED, światła lasera i pola magnetycznego.

 

REGENEVIA DNA - rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA, przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak promienie UV, spaliny, stres, tryb życia. Pokaz zabiegu z wykorzystaniem terapii fotodynamicznej PDT MASTER® magneto-LED-laser.

 

RED STOP Couperose & Rosacea - spektakularny zabieg z GLUKONOLAKTONEM, KWASEM LAKTOBIONOWYM PHA oraz AZELAINOWYM AzA. Całoroczny wielowarstwowy zabieg dla skóry naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, wrażliwej, skłonnej do rumienia i podrażnień. Zabieg o silnym działaniu wzmacniająco-kojącym z redukcją zaczerwienień.
ZŁOTY LAUR KOSMETOLOGII 2015 za najlepszy zabieg dla skóry naczynkowej.

 

Prowadząca: mgr Marta Pyrzewska - szkoleniowiec marki CHANTARELLE

 


Szkolenie z certyfikatem w cenie 50 zł. Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY:

ABANT Profesjonalna Kosmetyka
tel. 618208335 lub 513059007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 

 

CHANTARELLE Piekna wiosna 03.2018 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos