POKAZ MARKI CHANTARELLE, 19.06.2017, POZNAŃ

CHANTARELLE wraz z Partnerem Biznesowym na REJON WIELKOPOLSKI - firmą ABANT Profesjonalna Kosmetyka mają przyjemność zaprosić na pokaz produktów i zabiegów marki CHANTARELLE, który odbędzie się 19 czerwca 2017 w godz. 10:00-14:00 w Poznaniu. W programie pokazu: prezentacja urządzenia PDT MASTER® magneto-LED-laser oraz odmładzającego zabiegu REGENEVIA DNA i wzmacniającego skórę naczynkową zabiegu RED STOP.

 

Szkolenia CHANTARELLE POZNAN 19.06.2017

 

 

SZKOLENIE CHANTARELLE
POZNAŃ, 19.06.2017
ABANT Profesjonalna Kosmetyka
os. Piastowskie 18
61-147 Poznań

 


 

Pokaz produktów i zabiegów marki CHANTARELLE:

PROGRAM / godz. od 10:00 do ok. 14:00

 

Prezentacja urządzenia PDT MASTER® magneto-LED-laser z pulsującym polem magnetycznym. To nowoczesne profesjonalne urządzenie z Certyfikatem MEDYCZNYM dedykowane do zabiegów nieinwazyjnej dermoestetyki. Łączy działanie światła LED, światła lasera i pola magnetycznego.

 

REGENEVIA DNA - rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA, przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak promienie UV, spaliny, stres, tryb życia. Pokaz zabiegu z wykorzystaniem terapii fotodynamicznej PDT MASTER® magneto-LED-laser.

 

RED STOP Couperose & Rosacea - spektakularny zabieg z GLUKONOLAKTONEM, KWASEM LAKTOBIONOWYM PHA oraz AZELAINOWYM AzA. Całoroczny wielowarstwowy zabieg dla skóry naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, wrażliwej, skłonnej do rumienia i podrażnień. Zabieg o silnym działaniu wzmacniająco-kojącym z redukcją zaczerwienień.
ZŁOTY LAUR KOSMETOLOGII 2015 za najlepszy zabieg dla skóry naczynkowej.

 

Prowadząca: mgr Marta Pyrzewska - szkoleniowiec marki CHANTARELLE

 


Szkolenie z certyfikatem w cenie 50 zł. Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY:

ABANT Profesjonalna Kosmetyka
tel. 618208335 lub 513059007
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 

 

CHANTARELLE Wyprzedaz 01.2018 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos