Oferta pracy: Szkoleniowiec - opiekun Klienta: Mazowsze

WspolpracaZapraszamy do aplikacji na stanowisko: SZKOLENIOWIEC - OPIEKUN KLIENTA

Praca stała
Miejsce pracy: Mazowsze

Zakres obowiązków:
•    prowadzenie szkoleń z procedur zabiegowych i portfolio produktowego firmy
•    sprzedaż profesjonalnych produktów kosmetycznych do salonów kosmetycznych i SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej na powierzonym terenie
•    aktywne pozyskiwanie nowych oraz rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy
•    prezentowanie oferty, doradztwo produktowe, udział w targach, kongresach i   konferencjach kosmetycznych
•    umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku kosmetycznym

Wymagania:
•    wykształcenie kierunkowe
•    doświadczenie w sprzedaży, mile widziana znajomość branży
•    umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientami
•    nastawienie na wyniki i dynamizm w działaniu
•    wysoka kultura osobista
•    gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
•    zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    atrakcyjny system wynagrodzenia – część stała i premia uzależniona od wyników
•    kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
•    niezbędne narzędzia pracy - samochód, komputer, telefon

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

lub

Prof. Cosmetica Sp. z o.o.
ul. Sierakowska 29
05-092 Łomianki

z dopiskiem "Oferta pracy"

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli, jeżeli wyraża Pan/i zgodę na umieszczenie danych w naszej bazie rekrutacyjnej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie zatrudnienia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ich umieszczenie w bazie danych rekrutacyjnych i przetwarzanie przez okres dwóch lat.”