Oferta pracy: Szkoleniowiec - Ekspert Marki

WspolpracaZapraszamy do aplikacji na stanowisko: SZKOLENIOWIEC - EKSPERT MARKI

Praca stała
Miejsce pracy: Warszawa - Łomianki teren Polski, częściowo praca zdalna

Obecnie poszukujemy Szkoleniowca o mocnym backgroundzie merytorycznym. Jeżeli pasjonuje Cię kosmetologia i medycyna estetyczna, masz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i lubisz występować w roli eksperta to właśnie Ciebie szukamy.

Twoje obowiązki
•    Prowadzenie otwartych szkoleń kosmetycznych na terenie całej Polski
•    Prowadzenie szkoleń produktowych w kluczowych gabinetach kosmetycznych
•    Reprezentowanie firmy na targach branżowych, seminariach i innych wydarzeniach branżowych
•    Wsparcie działu Sprzedaży w realizacji założeń sprzedażowych w obszarze wyznaczonej strategii komunikacyjnej i marketingowej
•    Przygotowywanie materiałów eksperckich dla działu marketingu i PR, min. na www i do mediów społecznościowych, materiałów drukowanych

Nasze oczekiwania:
•    Wykształcenie kierunkowe kosmetologia lub pokrewne
•    Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa
•    Pasja i chęć nauki, podążanie za trendami
•    Dobra organizacja pracy i proaktywność
•    Mobilność i gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat.B

Co oferujemy:
•    Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
•    Możliwość nauki i udziału w ważnych imprezach branżowych
•    Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
•    Elastyczne podejście, częściowo pracę zdalną
•    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
•    Niezbędne narzędzia pracy - samochód, komputer, telefon
•    Forma umowy do uzgodnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

lub

Prof. Cosmetica Sp. z o.o.
ul. Sierakowska 29
05-092 Łomianki

z dopiskiem "Oferta pracy"

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prof.Cosmetica Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki. ul.Sierakowska 29 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki przy ul. Sierakowska 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Chantarelle Kosmetyki Antybakteryjne 20 04.2020 bd

baner opisy zabiegów

instagram right