LIFT PEPTANGO R - peptydowa linia liftingująca

LIFT PEPTANGO R to ekspresyjna, dynamiczna, pełna elegancji linia pielęgnacyjna przeznaczona dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami mimicznymi i pierwszymi zmarszczkami wiekowymi. Zawiera preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych, z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny - Beautifeye™, inspirowany badaniami z zakresu medycyny estetycznej.

 

Linia LIFT PEPTANGO R została nagrodzona Złotym Medalem MERCURIUS GEDANENSIS na Targach URODA 2014 w Gdańsku.

 

LIFT PEPTANGO R linia do pielegnacji domowej

 

Starzenie naturalne, często połączone z fotostarzeniem i innymi czynnikami endo- i egzogenicznymi powoduje kumulowanie uszkodzeń komórek i struktur skóry, przyspieszając i zwiększając widoczne objawy starzenia takie jak zmarszczki, zwiotczenie i szorstkość skóry. Linia LIFT PEPTANGO R jest polecana dla skóry wiotkiej oraz o obniżonej gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości, a także dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi. Taki problem występuje również po gwałtownym odchudzaniu lub po inwazyjnych zabiegach modelujących i wyszczuplających. Preparaty przeznaczone są także dla skóry słabiej nawilżonej, szorstkiej, bez zdrowego kolorytu. Preparat do pielęgnacji oczu dedykowany jest osobom z problemem opadającej górnej powieki, ze zmarszczkami typu „kurze łapki” oraz obrzękami i cieniami na skórze pod oczami.

 

EFEKT LIFT PEPTANGO R
•    zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry;
•    widoczna redukcja zmarszczek wiekowych i mimicznych;
•    wygładzenie skóry i normalizacja procesu złuszczania;
•    poprawa struktury skóry i konturu twarzy dzięki stymulacji odbudowy włókien elastycznych;
•    cofanie objawów starzenia i fotostarzenia;
•    rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, w tym posłonecznych i hormonalnych;
•    poprawa ukrwienia i wyrównanie kolorytu skóry twarzy;
•    rewolucyjna metoda rekonstrukcji opadających powiek górnych i odmłodzenie skóry wokół oczu bez skalpela;
•    redukcja zmarszczek typu „kurze łapki” w kącikach oczu;
•    rozjaśnienie ciemnych kręgów pod oczami, niwelacja obrzęków i zasinień.

 


SKŁADNIKI AKTYWNE

RETINO-PEPT - nowoczesny peptyd o wszechstronnym wielozadaniowym działaniu w zakresie aktywności przeciwzapalnej, przeciwstarzeniowej i przeciw nadmiernej pigmentacji. To równoważnik kwasu retinowego, o skuteczności działania potwierdzonej medycznymi badaniami klinicznymi, ale nie dający obciążeń retinolu. Działa przeciwstarzeniowo, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, zwalcza także negatywne skutki działania promieniowania słonecznego. Ma też właściwości przeciwzapalne oraz zmniejsza wielkość porów. Badania in-vivo wykazały, że RETINO-PEPT wyraźnie redukuje istniejące zmarszczki i skutecznie redukuje plamy starcze i zaburzenia pigmentacyjne, rozjaśnia skórę i poprawia koloryt.

Efekty działania:
•    poprawa struktury i spoistości naskórka;
•    wygładzenie skóry i redukcja zrogowaciałej warstwy naskórka;
•    cofanie objawów starzenia i fotostarzenia skóry;
•    wygładzenie i redukcja zmarszczek, w tym tzw. kurzych łapek wokół oczu oraz zmarszczek mimicznych;
•    poprawa struktury skóry i konturu twarzy dzięki stymulacji odbudowy włókien elastycznych;
•    rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, w tym posłonecznych i hormonalnych;
•    regulacja produkcji sebum i redukcja zmian trądzikowych, w tym blizn potrądzikowych;
•    zwężenie porów skóry;
•    poprawa ukrwienia i kolorytu skóry.

 

CYCLO-PEPT 5 - lipopetyd cykliczny to innowacyjny peptyd o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry. Struktura cykliczna zapewnia optymalne podłączenie się peptydu do odpowiednich receptorów odpowiedzialnych za prawidłową strukturę naskórka, elastyczność, procesy enzymatyczne, stabilizację struktur komórkowych oraz odbudowę procesów komunikacji pomiędzy skórą i naskórkiem.

Efekty działania:
•    wygładzenie skóry;
•    redukcja zmarszczek,
•    poprawa sprężystości i elastyczności skóry;
•    korekcja konturu oka.

 

GRAVI-PEPT – lipopeptyd, który wzmacnia właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawia architekturę włókien sprężystych przez stymulację najważniejszych elementów budulcowych zawartych w strukturze tkankowej, przeciwdziała obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. Wykazuje także silne działanie na strukturę tkanki sprężystej i przyśpiesza efekt liftingowy rysów twarzy ( badania wykazały pozytywne wyniki już po miesiącu stosowania). Działa liftingująco na tzw. „chomiki”, obwisłość policzków i szyi.

Efekty działania:
•    lepsza sprężystość i elastyczność skóry;
•    lepsza odporność na czynniki wywołujące obwisłość skóry;
•    korekcja konturu i architektury skóry.

 

R-BIO-REPAIR - fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, aktywny ze światłem czerwonym R, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy. Formuła uwalnia składniki o właściwościach regenerujących, odżywczych, napinających, nawilżających.

 

BEAUTIFEYE™ – innowacyjny składnik z zakresu medycyny estetycznej o udowodnionym klinicznie działaniu, opracowany do odmładzania całego obszaru skóry wokół oczu i korekty powieki górnej. To pierwszy aktywny składnik poprawiający kontur oka, stosowany szczególnie w przypadku opadających górnych powiek. Jest doskonałą nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.
Efekt działania:
•    poprzez wzmocnienie struktury skóry i zwiększenie kurczliwości włókien - unosi fałdę powieki górnej i redukuje kurze łapki w kącikach oczu.
•    poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń i redukcję akumulacji pigmentów - rozjaśnia ciemne kręgi pod oczami i redukuje ogólne wrażenie zmęczenia, wyrównuje pigmentację, niweluje obrzęki i zasinienia.
Badania in vivo przeprowadzone dla Beautifeye™ wykazały zmniejszenie opadania powieki górnej do 61% po miesiącu i 91% po 2 miesiącach stosowania. W zakresie wygładzenia zmarszczek – uzyskano zmniejszenie objętości (do -34%), głębokości (do -33%) oraz znacząca redukcję cieni pod oczami po 2 miesiącach stosowania poprzez zredukowanie zaczerwienienia (do -32%) i błękitnych przebarwień (do -30%). Badania konsumenckie przeprowadzone na 105 wolontariuszach wykazały zauważalną poprawę konturu i struktury skóry wokół oczu dla wszystkich kierunków działania Beautifeye™ już po siedmiu dniach stosowania.
Beautifeye™ zaprezentowany został na Wystawie „In-Cosmetics” w Paryżu w kwietniu 2013.

 

EKSTRAKT Z RYŻU - posiada właściwości osłaniające i łagodzące stany zapalne, działa przeciwstarzeniowo hamując aktywność wolnych rodników. Jest bogatym źródłem cukrów i protein o działaniu nawilżającym i poprawiającym kondycję skóry. To także cenne źródło minerałów i witamin o działaniu regenerującym.

EKSTRAKT Z NAGIETKA - działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Łagodzi objawy podrażnień, zmniejsza zaczerwienienia. Zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody, dzięki czemu zwiększa nawilżenie skóry. Wygładza i przyspiesza regenerację. Ekstrakt z miłorzębu pobudza mikrocyrkulację i redukuje obrzęki, ma właściwości udrażniające, detoksykujące, przeciwzapalne i odświeżające.

EKSTRAKT Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO - pobudza mikrocyrkulację i redukuje obrzęki, ma właściwości udrażniające, detoksykujące, przeciwzapalne i odświeżające.

OLEJ AWOKADO - regenerujący, nawilżający o właściwościach antyoksydacyjnych. Zawiera witaminy A, D, E, witaminy z grupy B, lecytynę, naturalne fitosterole. Stymuluje metabolizm kolagenu, opóźnia widoczne oznaki starzenia, zmiękcza skórę, absorbuje promieniowanie UV, łagodzi stany zapalne, działa przeciwbakteryjnie.

MASŁO SHEA - zmiękcza i regeneruje naskórek, ochrania warstwę lipidową skóry, wzmacnia cement międzykomórkowy warstwy rogowej, działa przeciwstarzeniowo. Zawiera cenne tłuszcze roślinne. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym – zwiększa współczynnik ochronny przeciwsłonecznej SPF.

Inne składniki o działaniu regenerującym: OLEJ Z RÓŻY RDZAWEJ, WOSK PSZCZELI i odmładzające WITAMINY E i A.

 

PREPARATY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ >

 

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right