INFORMACJE O DOSTAWIE

1. Dostawa zamówień realizowanych poprzez e-sklep jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Realizujemy także wysyłki poza granice kraju. W sprawie współpracy handlowej z Klientami spoza Polski prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

2. Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem:
- firmy kurierskiej,
- Poczty Polskiej.

 

3. Koszty przesyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zawsze wynosi 19 PLN brutto niezależnie od wyboru dostawcy (firma kurierska, Poczta Polska) i niezależnie od wyboru metody płatności (przedpłata przelewem, płatność gotówką przy odbiorze).

 

4. Koszty przesyłki pokrywa e-Sklep w przypadku:
a)    zamówienia na kwotę powyżej 200 PLN brutto dla Klienta detalicznego
b)    zamówienia na kwotę powyżej 450 PLN brutto dla Klienta Profesjonalnego.

 

5. Dla płatności za pobraniem - realizacja zamówienia w e-Sklepie CHANTARELLE wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy liczony od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, o którym mowa w pkt 2. powyżej.

 

6. Dla płatności za pobraniem - realizacja zamówienia w e-Sklepie CHANTARELLE wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy liczony od momentu wpływu na rachunek bankowy płatności od Klienta za towar. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, o którym mowa w pkt 2. powyżej.

 

7. W przypadku braku wybranego towaru w magazynie e-Sklep skontaktuje się z Klientem (jeśli jest to możliwe) w celu zamiany zamówionego towaru na inne lub na życzenie Klienta anuluje zamówienie.

Newsletter

 

 CHANTARELLE Zestawy Swiateczne 12.2018 p