Głosuj na PLANT PLASMA! Najlepszy zabieg w roku 2019!

Chantarelle Targi Beauty Forum Awards 03.2020 sGorąco zapraszamy do głosowania na nasz bestsellerowy zabieg PLANT PLASMA‼ BEAUTY FORUM AWARDS 2020 Reader's Choice to prestiżowy konkurs dla kosmetyki profesjonalnej. Prezentuje najlepsze zabiegi kosmetyczne sezonu 2019/20.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi kosmetologii regeneracyjnej z czynnikami wzrostu (EGF i TGF-β), które w sposób naturalny stymulują skórę do odnowy. Poprawiają główne parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie i wygładzają zmarszczki. Aplikacja łączy metodę laserową PDT / LED z technikami mechanicznymi (rollery, mikroigły, dermapeny).

 

 

 

 

 

 Kliknij w link poniżej i zagłosuj na PLANT PLASMA!

https://bfawards.beauty-forum.com.pl/glosowanie/salon-spa-face/

 

BEAUTY FORUM AWARDS to konkurs, w którym są nagradzane i wyróżniane innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej, charakteryzujące się najwyższą jakością i skutecznością wprowadzone na rynek polski w 2019 roku. W ramach tegorocznej edycji konkursu, odbywa się również plebiscyt internautów i czytelników: BEAUTY FORUM AWARDS READER’S CHOICE 2020. Oficjalne odczytanie wyników i uhonorowanie finalistów (wręczenie nagród i wyróżnień) odbędzie się w dniu 7 marca 2020 roku o godz. 14.00 podczas 33. Międzynarodowych Targów Kosmetyki Profesjonalnej BEAUTY FORUM w Warszawie (scena Beauty Point).

Twój głos ma moc!

 

CHANTARELLE Plant Plasma s

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right