Email

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Bio-Hydroquinone, Lumiskin™, Emblica, ekstrakt z mącznicy (arbutyna), Azeloglicyna, masło Shea
Sposób użycia: Nałożyć wieczorem na oczyszczoną stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu i błon śluzowych.

SPECIAL AESTHETICS krem intensywnie wybielający przebarwienia z bio-hydrochinonem 16% pH 5.0

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Ocena 5/5
Cena
198,00 zł
50 ml
CD1433 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
krem intensywnie wybielający przebarwienia
z Bio-Hydrochinonem 16% pH 5,0 i embliką
WHITE BIO-HYDROQUINONE Cream 16% pH 5.0

 

Krem na noc intensywnie wybielający przebarwienia z bio-hydrochinonem i składnikami rozjaśniającymi. Normalizuje proces melanogenezy, redukuje przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry. Bio-hydrochinon, Lumiskin™, Emblica i ekstrakt z mącznicy (arbutyna) - to bardzo silne składniki redukujące plamy i zmiany barwnikowe różnego pochodzenia. Hamują powstawanie nowych przebarwień. Azeloglicyna i masło Shea mają działanie regenerujące i łagodzące podrażnienia. Systematyczne stosowanie kremu daje szybkie efekty wyrównujące koloryt skóry. Preparat przeznaczony jest dla skóry z plamami różnego pochodzenia, jak wiekowe, posłoneczne, hormonalne, ostuda, także przy przebarwieniach pozapalnych i potrądzikowych.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Bio-Hydroquinone - składnik pochodzenia roślinnego pozyskiwany z rośliny afrykańskiej Mitracarpus scaber o budowie cząsteczki połączonej z arbutyną z mącznicy, o działaniu równoważnym z cząsteczką hydrochinonu. Ma skuteczność wybielającą porównywalną do hydrochinonu, ale bez jego ograniczeń wynikających z niekorzystnego wpływu na organizm człowieka. Bio-Hydroquinone hamuje proces melanogenezy poprzez znaczące zmniejszenie aktywności enzymu tyrozynazy, niweluje intensywność plam i zmian barwnikowych skóry.

 

Lumiskin™ - aktywny składnik rozjaśniający, redukujący melanogenezę i tworzenie przebarwień (w badaniach in vivo – rozjaśnienie skóry o 71%, poprawa kolorytu/tekstury skóry o 74%).

 

Emblica - bardzo silny ekstrakt wybielająco-antyrodnikowy o działaniu chelatujacym jony żelaza i miedzi, neutralizujący i zapobiegający powstawaniu wolnych rodników. Reguluje melanogenezę zmniejszając skłonność do nadmiernej pigmentacji.

 

Ekstrakt z mącznicy (arbutyna) - hamuje melanogenezę poprzez redukcję aktywności tyrozynazy, enzymu odpowiedzialnego za produkcję melaniny, a tym samym powstawanie przebarwień.

 

Azeloglicyna – nowoczesne połączenie kwasu azelainowego i aminokwasów glicyny o intensywnym działaniu nawilżającym, łagodzącym oraz przeciwzapalnym. Zwiększa elastyczność włókien podporowych.

 

Masło Shea - otrzymywane z nasion drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka). Zawiera odżywcze substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz składniki chroniące skórę przed promieniowaniem UVB. Tworzy naturalny filtr słoneczny i ma właściwości antyoksydacyjne. Działa wygładzająco i łagodząco na podrażnienia. Lekko natłuszcza skórę nie pozostawiając uczucia tłustości. Działa ochronnie na cement międzykomórkowy, nawilża i regeneruje skórę. Zwiększa spoistość komórek naskórka, zmiękcza i poprawia elastyczność i koloryt skóry.

 

Uwaga:
•    W pielęgnacji dziennej stosować kremy CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics z wysokim filtrem ochronnym minimum SPF 15 UVA/UVB, unikać ekspozycji słonecznej, nie korzystać z solarium.
•    NIE STOSOWAĆ NA SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU. Nie dopuszczać do kontaktu z błonami śluzowymi.  
•    W razie kontaktu preparatu z oczami obficie przepłukać wodą.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi powyżej uwagami. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z zobowiązaniem się do stosowania produktu z wyżej opisaną instrukcją.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS krem intensywnie wybielający przebarwienia z bio-hydrochinonem 16% pH 5,0 i embliką. (50ml)

Opinie

środa, 05, sierpień 2015
Bardzo dobrze rozjaśnia brązowe plamy po opalaniu ,już po miesiącu stosowania jest ogromna różnica ,nie wysusza skóry
mattix

CHANTARELLE Wyprzedaz 02.19 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right