Chantarelle Top5 Linii s

 

Wybrane bestsellerowe linie kosmetyków Chantarelle teraz z rabatem -20%

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i jest ważna do 31.05.2020 r.

 

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

 

Plant Plasma -20% chantarelle_plant_plasma_p_www77

 

AGEMELAN HOLISTIC to program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry.

 

Agemelan Holistic -20% chantarelle_agemelan_holistic_prof5

 

REGENEVIA DNA to rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA. Przeciwdziała objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UVA/UVB, smog, spaliny, stres, tryb życia.

 

Regenevia DNA -20% chantarelle_regenevia_dna_prof5

 

LIFT PEPTANGO R to fotodynamiczny peptydowy lifting najnowszej generacji oparty na zaawansowanych układach peptydów silnie odmładzających i modelujących architekturę skóry. Dermokuracja przeznaczona jest dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami.

 

Lift Peptango R -20% chantarelle_lift_peptango_r_prof1

 

RED STOP to całoroczna dermokuracja z kwasami laktobionowym, azelainowym i glukonolaktonem, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczynkami - Couperose oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia i podrażnień - Sensitive Rosacea.

 

Red Stop -20% chantarelle_red_stop_prof4

Chantarelle Dzien Matki 05.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right