Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Nisinoxid®, Superox-C™, kwas cytrynowy, Keratopeel
Sposób użycia: Nałożyć preparat delikatnymi kolistymi ruchami na oczyszczoną z makijażu skórę twarzy i ciała, omijając okolice oczu. Zostawić na 10 min. i zmyć letnią wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny. Preparat można też aplikować metodą termiczną THERMO do temperatury 42 st. C lub sonoforezą. Czas aplikacji – zgodnie ze schematem zabiegu i instrukcją urządzenia.
Aplikacja:

- THERMO urządzeniem generującym temperaturę do 42 st. C
- sonoforeza
- manualnie

THERMO SEBUMELAN HOLISTIC peeling enzymatyczny pH 4,5 z kwasem cytrynowym

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200 ml
CP0420
Szczegóły produktu

THERMO SEBUMELAN HOLISTIC
peeling enzymatyczny pH 4,5, z kwasem cytrynowym,
normalizująco-rozjaśniający,
przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym
THERMO Sebumelan Holistic Citric Enzyme Peel pH 4.5,
Normalising Anti Acne Spot & Scars

 

Normalizująco-rozjaśniający peeling enzymatyczny pH 4,5 z kwasem cytrynowym reguluje i redukuje wydzielanie sebum oraz niweluje przebarwienia i blizny potrądzikowe. Dokładnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka i przygotowuje skórę do penetracji substancji aktywnych. Przeznaczony jest do skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej z zaburzonym wydzielaniem sebum i z objawami trądziku pospolitego. Peeling ma holistyczne działanie regenerujące i odmładzające. Utrzymuje optymalny poziom sebum, rozjaśnia koloryt, niweluje przebarwienia i blizny potrądzikowe, a jednocześnie pomaga dostarczyć do skóry składniki regenerujące i antyoksydacyjne.

 

Peeling zawiera opatentowany przez CHANTARELLE system antybakteryjny i antyoksydacyjny Nisinoxid® o właściwościach odmładzających i regenerujących o potwierdzonej badaniami skuteczności. Wśród składników aktywnych znajduje się także oczyszczający, rozjaśniający przebarwienia kwas cytrynowy oraz ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu Superox-C™, który wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, działa przeciwtrądzikowo.

 

Niższe lekko kwaśne pH preparatu wzmacnia barierę ochronną skóry przed patogenami (szkodliwe bakterie, grzyby, pleśnie), stymuluje ochronę przeciwzapalną i gospodarkę enzymatyczną. Jest pierwszą ochroną przed bakteriami, skutkami promieniowania UV i zanieczyszczenia środowiska (suchość, uszkodzenia kolagenu, zmarszczki, przebarwienia). Holistyczne działanie normalizujące i rozjaśniające wzmacnia kondycję skóry oraz chroni przed uszkodzeniami różnego pochodzenia, które przyspieszają i pogłębiają niekorzystne objawy.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

Nisinoxid® - system antybakteryjny i antyoksydacyjny opatentowany przez dział naukowo-badawczy CHANTARELLE. Posiada właściwości odmładzające i regenerujące oraz potwierdzoną badaniami skuteczność działania przeciw bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym, pleśniom i grzybom. Przeciwdziała agresywnym wolnym rodnikom i skutkom uszkodzeń, w tym przebarwieniom. Zawiera polipeptyd nizynę oraz kompleks lewulinianu sodu i soli sodowej kwasu anyżowego. To innowacyjny autorski aktywny układ konserwujący o właściwościach antyoksydacyjnych, odmładzających i regenerujących, opracowany w laboratoriach naukowych CHANTARELLE.

 

Kwas cytrynowy jest kwasem owocowym i należy do grupy alfahydroksykwasów (AHA). Jego podstawowym działaniem jest złuszczanie i skuteczna poprawa parametrów skóry. Kwas cytrynowy stymuluje produkcję protokolagenu (podstawowej struktury kolagenu) oraz poprawia stan skóry właściwej i żywych warstw naskórka. Zwiększa jędrność skóry przez wzrost poziomu GAG (glikozaminoglikanów). Ma korzystny wpływ na kolagen naczyń krwionośnych - stają się one mniej kruche i bardziej elastyczne. Efektem peelingów z kwasem cytrynowym jest m.in.: normalizacja proliferacji (namnażania) keratynocytów, głębokie oczyszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek i delikatnych bruzd, redukcja przebarwień i rozjaśnienie skóry oraz jej regeneracja i odbudowa.

 

Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu o bardzo wysokiej standaryzowanej zawartości stabilnej witaminy C, która jest odporna na wysoką temperaturę. Wzmaga syntezę transporterów witaminy C (SVCT-1) wpływając na efektywniejszy transport witaminy do głębszych warstw skóry i powodując efektywniejsze jej wykorzystanie. Zwiększa antyoksydacyjną obronę komórek, aby lepiej chronić przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, jest skuteczny w kuracjach przeciwtrądzikowych.

 

Keratopeel - łagodny enzymatyczny peeling, który przyspiesza naturalny proces złuszczania komórek naskórka. Regularne złuszczanie przywraca fizjologiczną równowagę skóry, zapewniając młodość, blask i miękkość. Jest naturalnym składnikiem aktywnym z białka keratynazy pochodzenia biotechnologicznego. Jest alternatywą dla tradycyjnego peelingu chemicznego z kwasami AHA, dlatego też przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry, w tym do skóry wrażliwej i delikatnej.

 

 

Zastosowanie:
THERMO SEBUMELAN HOLISTIC peeling enzymatyczny pH 4,5, z kwasem cytrynowym, normalizująco-rozjaśniający, przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym (200ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Promocja Noworoczna 01.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right