Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna, Sodium DNA, neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego, witamina C z alantoiną
Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieść na skórę twarzy i szyi i okolice oczu. Pozostawić do wchłonięcia.
Opakowanie: W celu otworzenia preparatu należy przekręcić nakrętkę w lewo, aż usłyszymy - klik.

PLATINUM PEEL & CURE krem na noc Ultra Naprawa i Odmłodzenie do twarzy i wokół oczu

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Ocena 5/5
Cena
245,00 zł
208,25 zł
Promocja!
36,75 zł
50 ml
CD1467
Szczegóły produktu

PLATINUM PEEL & CURE
krem na noc
Ultra Naprawa i Odmłodzenie
do twarzy i wokół oczu,
regenerujący i łagodzący
Platinum Ultra Cure Anti-Ageing
Night Compress-Cream Face and Eyes

 

Platynowy krem-kompres na noc ultra naprawa i odmłodzenie do twarzy i wokół oczu, regenerujący i łagodzący; dla każdego typu skóry, szczególnie polecany w zaawansowanym odmładzaniu, po peelingach chemicznych i zabiegach estetycznych z urządzeniami. Zawiera odmładzającą i antybakteryjną nano-platynę, odmaładzające i naprawcze Sodium DNA, kojący neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego oraz antyoksydacyjną witaminą C z alantoiną.

 

5 PRESTIŻOWYCH NAGRÓD!
BEAUTY AWARDS 2018
BEAUTY AWARDS 2018 Readers' Choice 2018
INNOWACJA LNE 2017
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016
NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 BEAUTY AWARD

 PLATINUM PEEL CURE 5 Nagrod www

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Nano-platyna - cząsteczki nano-platyny (roztwór koloidalny niejonowy) otrzymywane są w procesie mechanicznym (nie chemicznym) z super czystej platyny klasy 4N, co gwarantuje niewystępowanie w koloidzie jonów metali. Ma silne działanie odmładzające, regenerujące i odbudowujące skórę. Redukuje deformacje w komórkach skóry, bierze udział w rekonstrukcjach tkanki (zagojenia, zabliźnienia). Radykalnie zmniejsza przebarwienia naskórka o różnej etiologii wyrównując koloryt skóry. Wykazuje silne właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

 

Sodium DNA - najnowszy składnik aktywny pochodzenia morskiego, opracowany dzięki technologii biomolekularnej o kompleksowym działaniu odmładzającym. Przeznaczony do skutecznych kuracji w redukcji zmarszczek, poprawy elastyczności skóry oraz prewencji i naprawy struktury naczyń krwionośnych, mikrouszkodzeń skóry i uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV i R oraz oksydacyjnych. Sodium DNA zawiera on oczyszczony kwas deoksyrybonukleinowy (DNA) zawierający jony sodowe. Preparaty takie znane są pod nazwą INCI Sodium DNA. Oznacza to, że DNA zostało wyizolowane, oczyszczone poddane depolimeryzacji i zobojętnione z wykorzystaniem jonów sodowych. Ta formuła umożliwia wnikanie do wnętrza komórki z wykorzystaniem mechanizmu pinocytozy z udziałem receptorów adenozynowych. Tam rozpoczyna się działanie naprawcze związane z aktywacją układu odpornościowego poprzez stymulację cytokin i syntezę czynników wzrostu.

 

Neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego. Delikatne anemony morskie mają potężną broń – jad chroniący przed drapieżnikami. Współczesna nauka i technologia pozwoliła stworzyć na bazie białka jadu anemonu morskiego specyficzny biomimetyczny pentapeptyd, który blokuje receptory bólu TRPV1. Uspokaja nadreaktywną skórę, minimalizuje reakcje skóry na stres i bodźce środowiskowe takie jak ciepło, światło, kontakt np. z ubraniami czy zanieczyszczeniem. Redukuje objawy skóry wrażliwej i podrażnionej – zaczerwienienia, uczucie swędzenia, suchość.

 

Witamina C z alantoiną - askorbinian alantoiny C – to molekularny stabilny kompleks kwasu L-askorbinowego i witaminy C z alantoiną. Bardzo silny antyoksydant delikatnie złuszcza stymulując proliferację komórkową , nawilża i łagodzi podrażnienia, a jednocześnie działa przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry poprzez mechanizmy antyoksydacji, stymulacji syntezy kolagenu, fotoprotekcji, immunostymulacji i hamowania melanogenezy.

 

Zastosowanie:
PLATINUM PEEL & CURE krem na noc Ultra Naprawa i Odmłodzenie do twarzy i wokół oczu, regenerujący i łagodzący, z nano-platyną, Sodium DNA i neuropeptydem o działaniu jadu anemonu morskiego. (50ml)

Opinie

wtorek, 09, lipiec 2019
Ten produkt przeszedl moje oczekiwania. Daje realne, wizualne efekty juz po pierwszym uzyciu. Skora po nocy jest gladka, wyrownana, zaczerwienienia i niedoskonalosci sa zdecydowanie mniejsze. Oceniam ten produkt na rowni z produktami marki Sisley i stosuje go jako konkurencyjny zamiennik kremow tej marki.
Zluzylam juz 3 pelne opakowania tego produktu.
Bardzo polecam. Jest wart swojej ceny.
Nina Małachowska

Chantarelle Promocja Noworoczna 01.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right