Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna, Sodium DNA, neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego, witamina C z alantoiną, filtry UVA, UVB, IR
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw PLATINUM PEEL & CURE - platynowa doskonałość w odmładzaniu komórkowym z neuropeptydem

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
665,00 zł
369,00 zł
Promocja!
296,00 zł
2x30 ml + 2x30 ml + 30 ml
CD1619
Szczegóły produktu

Jak wybrać kosmetyki na prezent dla swoich bliskich? Kosmetyki pod choinkę to wspaniały upominek dla siostry, żony i mamy. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę dojrzałą 40+ / 60+, wymagającą odmłodzenia i ujędrnienia, to wybierz dla niej zestaw PLATINUM PEEL & CURE. W zestawie także oraz rozjaśniające i odmładzające Serum Spotless z linii AGEMELAN HOLISTIC (CD1468, 30ml).

 

PLATINUM PEEL & CURE
Platynowa doskonałość w odmładzaniu komórkowym z neuropeptydem

 

Zaawansowana kuracja odmładzająca dla redukcji zmarszczek, poprawy elastyczności skóry, skutecznego liftingu oraz łagodzenia objawów podrażnień. Łączy siłę działania odmładzającej platyny, naprawczego Sodium DNA, neuropeptydu o sile jadu anemonu morskiego. Zapewnia skuteczną naprawę uszkodzeń i bardzo wysoką ochronę SPF50 przed promieniowaniem UVA/UVB, IR oraz HEV (Blue Light). Linia wyróżniona wieloma nagrodami: BEAUTY AWARDS 2018, BEAUTY AWARDS 2018 Readers' Choice 2018, INNOWACJA LNE 2017, MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016 i NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 BEAUTY AWARD.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    PLATINUM PEEL & CURE platynowy krem na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (CD1466, 2x30ml)
•    PLATINUM PEEL & CURE platynowy krem-kompres na noc (CD1467, 2x30ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless  (CD1468, 30ml)

 


 

PLATINUM PEEL & CURE
platynowy krem na dzień
Ultra Odbudowa i Ochrona SPF50 UVA/UVB/IR

Platynowy krem na dzień ultra odbudowa i ochrona SPF50 UVA/UVB/IR o bardzo wysokiej ochronie przed promieniowaniem UV i IR; dla każdego typu skóry, szczególnie polecany w zaawansowanym odmładzaniu, po peelingach chemicznych i zabiegach estetycznych z urządzeniami. Zawiera odmładzającą nano-platynę, naprawcze Sodium DNA oraz stabilne, bardzo wysokie filtry UVA, UVB, IR. (CD1466, 50ml)

 


 

PLATINUM PEEL & CURE
platynowy krem-kompres na noc
Ultra Naprawa i Odmłodzenie do twarzy i wokół oczu,
regenerujący i łagodzący

Platynowy krem-kompres na noc ultra naprawa i odmłodzenie do twarzy i wokół oczu, regenerujący i łagodzący; dla każdego typu skóry, szczególnie polecany w zaawansowanym odmładzaniu, po peelingach chemicznych i zabiegach estetycznych z urządzeniami. Zawiera odmładzającą nano-platynę, naprawcze Sodium DNA, kojący neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego oraz antyoksydacyjną witaminą C z alantoiną. (CD1467, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała

Rozjaśniająco-odmładzające Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Wspiera barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Dedykowane zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Ma bardzo dobrze wchłaniającą się konsystencję, esencjonalną i jednocześnie lekką. Zawiera mocno skoncentrowane składniki o wysokiej skuteczności dla regeneracji i odmładzania skóry. (CD1468, 30ml)

 

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: PLATINUM PEEL & CURE - platynowy krem na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (CD1466, 2x30ml) + platynowy krem-kompres na noc (CD1467, 2x30ml) oraz AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Black Week 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right