Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna, Sodium DNA, neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego, witamina C z alantoiną, filtry UVA, UVB, IR
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw PLANT PLASMA - ultra eliksir młodości z czynnikiem wzrostu EGF i ochrona mikrobiomu

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
675,00 zł
369,00 zł
Promocja!
306,00 zł
2x50 ml + 2x50 ml + 30 ml
CD1620
Szczegóły produktu

Jak wybrać kosmetyki pod choinkę? Kosmetyki w prezencie to idealny podarunek dla siostry, żony, mamy i babci. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę dojrzałą 30+ / 60+, wymagającą odmłodzenia i rewitalizacji, to wybierz dla niej zestaw PLANT PLASMA. W zestawie także oraz rozjaśniające i odmładzające Serum Spotless z linii AGEMELAN (CD1468, 30ml).

 

PLANT PLASMA
Ultra eliksir młodości z czynnikiem wzrostu EGF i ochrona mikrobiomu

 

Nowoczesne preparaty z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni. Dzięki aktywizacji naturalnych procesów odnowy poprawiają parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie, wypłyca zmarszczki i wzmacnia strukturę kolagenu. Linia nagrodzona MEDALEM MERCURIUS GEDANENSIS 2019.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    PLANT PLASMA krem naprawczy, liftingujący na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (2xCD147130, 2x30ml)
•    PLANT PLASMA krem naprawczy na noc (2xCD147230, 2x30ml) 20% kremu w prezencie
•    AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless  (CD1468, 30ml) 20% kremu w prezencie

 


 

PLANT PLASMA
krem na dzień SPF20 UVA/UVB, naprawczy, liftingujący
z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF

Naprawczy, liftingujący krem na dzień SPF20 UVA/UVB z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry, z efektem wygładzenia i nawilżenia. Przeznczony dla skóry wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Zawiera epidermalny czynnik wzrostu EGF, który dzięki naturalnej zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych. Redukuje oznaki starzenia - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. Krem wzbogacony jest o składniki nawilżające, liftingujące i antyoksydacyjne. (2xCD147130, 2x30ml)

 


 

PLANT PLASMA
krem naprawczy na noc dla skóry twarzy i wokól oczu
z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF

Krem naprawczy na noc z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF dla skóry twarzy i wokół oczu intensywnie stymulujący odnowę i odmłodzenie skóry, która wymaga nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Epidermalny czynnik wzrostu EGF dzięki naturalnej zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych. Redukuje oznaki starzenia - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. Krem wzbogacony jest o składniki regenerujące barierę ochronną skóry, nawilżające i antyoksydacyjne. (2xCD147230, 2x30ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała

Rozjaśniająco-odmładzające Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Wspiera barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Dedykowane zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Ma bardzo dobrze wchłaniającą się konsystencję, esencjonalną i jednocześnie lekką. Zawiera mocno skoncentrowane składniki o wysokiej skuteczności dla regeneracji i odmładzania skóry. (CD1468, 30ml)

 

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: PLANT PLASMA - krem naprawczy, liftingujący na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (2xCD147130, 2x30ml) + krem naprawczy na noc (2xCD147230, 2x30ml) oraz AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Black Week 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right