Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, R-Bio-Repair, ekstrakt z ryżu, nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej z róży rdzawej, olej avocado, filtry UVA/UVB
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw LIFT PEPTANGO R - peptydowy lifting i naprawa kolagenu dla idealnego owalu twarzy

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
585,00 zł
319,00 zł
Promocja!
266,00 zł
50 ml + 50 ml + 30 ml
CD1542
Szczegóły produktu

Jak wybrać kosmetyki pod choinkę? Kosmetyki w prezencie to idealny podarunek dla siostry, żony, mamy i babci. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę 40+/60+ wymagającą liftingu i przywrócenia jędrności, to wybierz dla niej zestaw LIFT PEPTANGO R. W zestawie także oraz rozjaśniające i odmładzające Serum Spotless z linii AGEMELAN HOLISTIC (CD1468, 30ml).

 

LIFT PEPTANGO R
Peptydowy lifting i naprawa kolagenu dla idealnego owalu twarzy

 

Modeluje architekturę włókien sprężystych z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. Zwiększa elastyczności i sprężystości skóry, poprawia jej strukturę i kontur twarzy dzięki stymulacji odbudowy włókien elastycznych, widocznie redukuje zmarszczki. Poprawia także ukrwienie i wyrównuje koloryt skóry. Linia została nagrodzona Złotym Medalem MERCURIUS GEDANENSIS.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    LIFT PEPTANGO R liftingujący peptydowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB (CD1440, 50ml)  
•    LIFT PEPTANGO R liftingujący peptydowy krem na noc (CD1441, 50ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless  (CD1468, 30ml)

 


 

LIFT PEPTANGO R
liftingujący peptydowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB
z peptydami, witaminami E i A

Liftingujący, peptydowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB. Ujędrniający, przeciwzmarszczkowy, wzmacniający architekturę skóry, stymulujący nowe włókna elastyczne. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, odmładzającego R-Bio-Repair, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych. Przeznaczony dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi, wiotkiej oraz o obniżonej objętości i gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości. Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, R-Bio-Repair, ekstrakt z ryżu, nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej z róży rdzawej, filtry UVA/UVB. (CD1440, 50ml)

 


 

LIFT PEPTANGO R
liftingujący, peptydowy krem na noc
regenerujący, wygładzający, ujędrniający

Liftingujący, peptydowy krem na noc dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi, wiotkiej oraz o obniżonej objętości i gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości. Regeneruje, wygładza, wzmacnia architekturę skóry, działa przeciwzmarszczkowo, stymuluje nowe włókna elastyczne, ujędrnia. Preparat zawiera zaawansowaną formułę aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych. Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, ekstrakty z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej avocado. (CD1441, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała

Rozjaśniająco-odmładzające Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Wspiera barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Dedykowane zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Ma bardzo dobrze wchłaniającą się konsystencję, esencjonalną i jednocześnie lekką. Zawiera mocno skoncentrowane składniki o wysokiej skuteczności dla regeneracji i odmładzania skóry. (CD1468, 30ml)

 

 

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: LIFT PEPTANGO R - liftingujący peptydowy krem na dzień SPF20 UVA/UVB (CD1440, 50ml) + liftingujący peptydowy krem na noc (CD1441, 50ml) oraz AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Black Week 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right