Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna 2%, kwas hialuronowy wielkoczasteczkowy (1MDa), kwas hialuronowy niskoczasteczkowy (50kDa), ultra niskoczasteczkowy kwas hialuronowy 5-10 kDa, Kompleks Nawilżająco-Przeciwzapalny
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.

PLATINUM PEEL & CURE neutralizator

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200 ml
CP0555
Szczegóły produktu

PLATINUM PEEL & CURE
neutralizator z nano-platyną
Platinum Neutraliser

 

Platynowy neutralizator z antybakteryjną nano-platyną, kwasem hialuronowym o różnych wielkościach cząsteczek od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa. Zawiera także kompleks ekstraktów roślinnych o działaniu nawilżającym, przeciwzapalnym, naprawiającym TEWL i funkcje bariery skórnej.

 

5 PRESTIŻOWYCH NAGRÓD!
BEAUTY AWARDS 2018
BEAUTY AWARDS 2018 Readers' Choice 2018
INNOWACJA LNE 2017
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016
NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 BEAUTY AWARD

 PLATINUM PEEL CURE 5 Nagrod www

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

Nano-platyna - cząsteczki nano-platyny (roztwór koloidalny niejonowy) otrzymywane są w procesie mechanicznym (nie chemicznym) z super czystej platyny klasy 4N, co gwarantuje niewystępowanie w koloidzie jonów metali. Ma silne działanie odmładzające, regenerujące i odbudowujące skórę. Redukuje deformacje w komórkach skóry, bierze udział w rekonstrukcjach tkanki (zagojenia, zabliźnienia). Radykalnie zmniejsza przebarwienia naskórka o różnej etiologii wyrównując koloryt skóry. Wykazuje silne właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.

 

Kwas hialuronowy - o różnych wielkościach cząsteczek od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa, dzięki czemu wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną.

 

Kompleks Nawilżająco-Przeciwzapalny - kompleks na który składają się ekstrakty z nagietka, opuncji figowej, passiflory, gruszy, aloesu oraz miodu. Ma działanie nawilżające, antyseptyczne i przeciwzapalne. Naprawia barierę skórną, reguluje TEWL, odświeża i ożywia skórę.

 

Zastosowanie:
PLATINUM PEEL & CURE neutralizator z nano-platyną, kwasem hialuronowym i kompleksem ekstraktów roślinnych o działaniu nawilżającym, przeciwzapalnym, naprawiającym TEWL i funkcje bariery skórnej. (200ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right