Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, ATP-Stim, Skinguard, ekstrakt z mikroalgi zielonej, ekstrakt ze skrzypu, ekstrakt z limonki, ekstrakt z ruszczyka
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Redukcja Dyskomfortu "Ciężkich Nóg" - też dla stopy cukrzycowej

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP186230
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Redukcja Dyskomfortu "Ciężkich Nóg"
też dla „stopy cukrzycowej”
Heavy Leg Diabetic Foot

 

•    Zmniejszenie dyskomfortu "ciężkich nóg" i opuchnięć, poprawa sprawności systemu limfatycznego i naczyniowego, redukcja tzw. "pajączków" i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Poprawa struktury skóry poprzez stymulację włókien kolagenowych i przeciwdziałanie degradacji. Zwiększenie energii komórkowej, poprawa elastyczności i kolorytu skóry. Zmniejszenie przebarwień kończyn dolnych będących skutkiem niewydolności żylnej, ukojenie i łagodzenie objawów podrażnień.
•    Pielęgnacja szczególnie dla tzw. "ciężkich nóg", a także dla stopy cukrzycowej, przeciwobrzękowa, udrażniająca, łagodząca, wzmacniająca naczynia krwionośne.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

ATP-STIM – nowoczesny składnik aktywny stymulujący ATP, stymulujący energię komórek i zwiększanie jej rezerw. Poprawia wygląd powierzchni skóry poprzez reaktywację energii fibroblastów i keratynocytów, zwiększa ochronę przed pojawianiem się symptomów zmęczonej skóry. Skóra jest bardziej aksamitna, nawilżona, o zdrowszym kolorycie.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach.

 

Ekstrakt z mikroalgi zielonej - o nazwie botanicznej chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris). Ekstrakt z tej algi zawiera drogocenne proteiny i aminokwasy zbliżone składem do ludzkiego kolagenu. Usprawnia system strukturalnego połączenia naskórka i skóry oraz system odnowy skóry. Redukuje zwiotczenia, przywraca napięcie i sprężystość, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

 

Ekstrakt ze skrzypu - bogate źródło krzemu, zwiększa elastyczność skóry. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i działa pobudzająco na krążenie krwi.

 

Ekstrakt z limonki - o działaniu przeciwobrzękowym i udrażniającym, poprawiającym wytrzymałość naczyń krwionośnych oraz redukującym ich przepuszczalność.

 

Ekstrakt z ruszczyka - o silnym działaniu stymulującym krążenie krwi i redukującym przepuszczalność ścianek naczyń oraz zwiększającym ich wytrzymałość.

 

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Redukcja Dyskomfortu "Ciężkich Nóg",
też dla „stopy cukrzycowej”. Zmniejszenie opuchnięć, poprawa sprawności systemu limfatycznego i naczyniowego. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Golden Summer 07.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right