Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, Hydra-filaggrin, Skinguard, ekstrakt z chlorelli zwyczajnej, hydrolizowana keratyna
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Odnowa Skóry Dłoni i Płytek Paznokci

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Ocena 5/5
30 ml
CP185630
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Odnowa Skóry Dłoni i Płytek Paznokci
aquaporynowe nawilżenie z keratyną
Renewal Hand & Nails

 

•    Odnowa skóry dłoni i płytek paznokci, redukcja zmarszczek i przebarwień, zwiększenie nawilżenia i redukcja przeznaskórkowej utraty wody, poprawa elastyczności, wyrównanie kolorytu, wygładzenie skóry, łagodzenie objawów podrażnień i szorstkości, zmniejszenie łamliwości paznokci i wygładzenie płytki paznokciowej.  
•    Skóra dłoni wymagająca nawilżenia, odmłodzenia i rozjaśnienia przebarwień oraz regeneracji płytek paznokci.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

Hydra-filaggrin - zwiększa nawilżenie skóry uaktywniając kanały transportu mocznika w głąb skóry w synergii z kanałami aquaporynowymi. Ilość mocznika zwiększa się, a utrata przeznaskórkowa wody i mocznika jest zmniejszona. Odbudowuje struktury lipidowe i zwiększa spójność komórek. Reguluje zawartość wody naskórkowej oraz wyrównuje jej utratę w sposób regularny i proporcjonalny. Dodatkowo zwiększa ekspresję przemian metabolicznych filagryny, odpowiedzialnej za prawidłową budowę i funkcje warstwy rogowej naskórka.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach. Jednocześnie wypłyca zmarszczki redukując ich długość i głębokość, dając wyraźny efekt "glamour" widoczny już po 30 minutach - badania skuteczności potwierdzają 20% wygładzenie zmarszczek już po 30 minutach od aplikacji. Wyraźny efekt wygładzenia, komfortu i redukcji zaczerwienień jest widoczny natychmiast.

 

Ekstrakt z chlorelli zwyczajnej (Chlorella vulgaris) - mikroalgi zielonej. Zawiera drogocenne proteiny i aminokwasy zbliżone składem do ludzkiego kolagenu. Usprawnia system strukturalnego połączenia naskórka i skóry oraz system odnowy skóry. Redukuje zwiotczenia, przywraca napięcie i sprężystość, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

 

Hydrolizowana keratyna - hydrolizat keratyny to rozpuszczalne w wodzie białka pozyskiwane w procesie kontrolowanej hydrolizy wełny owczej. Zawiera aminokwasy (podstawowy budulec białek) podobne do tych znajdujących się w ludzkich włosach czy paznokciach. Hydrolizowana keratyna regeneruje strukturę uszkodzonej płytki paznokciowej, tzn. utwardza ją i pogrubia, zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu paznokci, nawilża i goi pękający naskórek wokół paznokci, poprawia stan zażółconych i przebarwionych paznokci.

 

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Odnowa Skóry Dłoni i Płytek Paznokci. Aquaporynowe nawilżenie z keratyną. (30ml)

Opinie

środa, 10, czerwiec 2020
Polecam! skora na dloniach staje sie gladsza i sprezysta,zauwazalne efekty po tygodniu.
EMILIA

Chantarelle Platinum PeelCure 25 09.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right