Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: papaina - enzym papai, bromelina - enzym ananasa
Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi nałożyć preparat delikatnymi, kolistymi ruchami - sonoforezą lub manualnie. zostawić na 5 minut i zmyć ciepłą wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny.
UWAGA: Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Aplikacja:

- sonoforeza
- manualnie

SPECIAL AESTHETICS LUMI-GEL delikatny peeling enzymatyczny

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200 ml
CP0415
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
LUMI-GEL delikatny peeling enzymatyczny
dla każdego typu skóry
LUMI-GEL Sensitive Peeling

 

LUMI-GEL delikatny peeling enzymatyczny z papainą i bromeliną, do zabiegów gabinetowych, dla każdego typu skóry, także wrażliwej, skłonnej do podrażnień, z rozszerzonymi naczynkami, do aplikacji sonoforezą lub manualnie. Skóra jest wygładzona, przygotowana na przyjęcie substancji aktywnych. Papaina to enzym naturalnie występujący w owocach papai, zaś bromelina w owocach ananasa. Mają działanie rozluźniające połączenia między korneocytami i złuszczające wierzchnie warstwy naskórka.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Papaina - enzym pozyskiwany z miąższu niedojrzałych owoców papai. Ma działanie rozjaśniające i poprawiające koloryt skóry. Niweluje przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne. Rozluźnia połączenia między korneocytami i złuszcza martwe komórki naskórka. Wygładza skórę i przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Bromelina - enzym występujący w miąższu ananasa. Ma działanie złuszczające i wygładzające skórę. Jest stosowana także do preparatów przeznaczonych dla cery wrażliwej, alergicznej i naczynkowej.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS LUMI-GEL delikatny peeling enzymatyczny dla każdego typu skóry. (200ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right