Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: ekstrakt z papai, ekstrakt z Punarnava, ekstrakt z mydlnicy (Saponaria)
Sposób użycia: Stosować 1 w tygodniu. Nałożyć preparat delikatnymi kolistymi ruchami na oczyszczoną z makijażu skórę twarzy i szyi, zostawić na 5 min. i zmyć ciepła wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny.

SPECIAL AESTHETICS LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Ocena 5/5
150 ml
CP0413
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny
dla skóry twarzy, pod oczami i powiek
LUMI-CREAM Face & Eyelid Peeling

 

LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny dla skóry twarzy, pod oczami i powiek. Delikatnie i skutecznie wygładza, rozjaśnia, wyrównuje koloryt i redukuje plamy o różnej etiologii. Zawiera enzymy z papai, naturalne saponiny z mydlnicy, rozjaśniający ekstrakt z egzotycznej rośliny indyjskiej Punarnava. Przeznaczony dla każdego typu skóry, także wrażliwej.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Ekstrakt z papai - zawiera papainę, enzymy naturalnie występujące w owocach papai - rozluźniające połączenia między korneocytami i złuszczające martwe komórki naskórka. Wygładzają skórę i przygotowują ją do przyjęcia składników aktywnych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Ekstrakt z Punarnava - indyjskiej endemicznej rośliny o właściwościach rozjaśniających, wyrównujących koloryt i redukujących plamy o różnej etiologii.

 

Ekstrakt z mydlnicy (Saponaria) - właściwości kosmetyczne mydlnicy wynikają z obecności saponin w jej składzie chemicznym. Ekstrakty z mydlnicy to naturalne detergenty (saponiny) o działaniu witalizującym. W zastosowaniach dla skóry tłustej, saponiny działają łagodnie oczyszczająco i udrażniająco, co pomaga w zwalczaniu nadmiernego wydzielania sebum.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny dla skóry twarzy, pod oczami i powiek. (150ml)

Opinie

środa, 10, luty 2016
Peeling nie posiada drobinek. Działa na zasadzie enzymatycznej- enzymy podczas nakładania peelingu i masowania twarzy aktywują się i rozpuszczają martwy naskórek, który mamy na powierzchni twarzy. można używać go także do okolicy oczu, na powieki. Sprawdziłam to na sobie. W ogóle nie podrażnił oczu. Świetnie usuwa wszystkie suche skórki i wygładza twarz. Nie wywołuje jakiegokolwiek ściągnięcia. Nadaje się dla osób ze skórą bardzo wrażliwą i naczynkową. Jest wydajny. polecam.
Cytruska

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right