Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Natural Marine EPS Bio-Ferment, Algae Marine Biome
Sposób użycia: Stosować raz w tygodniu. Nałożyć preparat delikatnymi kolistymi ruchami na oczyszczoną z makijażu skórę twarzy i wokół oczu, zostawić na 10 min. i zmyć ciepła wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny.

REGENEVIA DNA EPS peeling do twarzy i wokół oczu, antyoksydacyjny

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200ml
CP0417
Szczegóły produktu

REGENEVIA DNA
EPS peeling do twarzy i wokół oczu
antyoksydacyjny    
EPS Bioferment Peeling Antioxidant

 

Antyoksydacyjny peeling do masażu z polisacharydami pochodzenia morskiego, które stymulują złuszczanie martwych komórek silniej niż kwas retinowy. Jednocześnie intensywnie regenerują barierę ochronną skóry, pobudzają odnowę sieci kolagenowej dając efekt wygładzenia i jednolitej tekstury. Peeling zawiera także wyciągi z 5 alg morskich bogate w aminokwasy, przeciwutleniacze, polisacharydy, mikroelementy, sole mineralne i witaminy, które detoksykują skórę, dotleniają i nawilżają dzięki własnościom filmotwórczym i hygroskopijnym.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2016 MEDAL
BEAUTY FORUM 2017 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2016 WWW BEAUTY FORUM 2017

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Natural Marine EPS Bio-Ferment - EPS to naturalne organiczne polisacharydy pochodzenia morskiego, pozyskiwane z mikroorganizmów żyjących w morzach Polinezji, które stymulują złuszczanie silniej niż kwas retinowy. Jednocześnie intensywnie regenerują barierę ochronną skóry, pobudzają odnowę sieci kolagenowej dając efekt wygładzenia i jednolitej tekstury. Polisacharydy są bogate w cukry – kwas glukuronowy (16%), kwasy uronowe (12%), siarczany (0,5%) i fosfaty (2%). Ich działanie zwiększa ekspresję inwolukryny i filagryny, które są markerami różnicowania komórek, co daje efekt przyśpieszenia odzyskiwania dobrej kondycji skóry w wyniku przerwania bariery skórnej. Stymulują także transglutaminazy znajdujące się w najdalszych warstwach naskórka, wspomagające funkcje ochronne skóry.

 

Algae Marine Biome - ekstrakty z 5 gatunków alg morskich Spirulina, Ascophyllum Nodosum, Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Nori, które są źródłem cennych składników detoksykujących, dotleniających, nawilżających i rewitalizujących. Chronią przed utratą nawilżenia i szkodliwymi czynnikami środowiska.

 

Zastosowanie:
REGENEVIA DNA EPS do twarzy i wokół oczu antyoksydacyjny. Zawiera polisacharydy pochodzenia morskiego, które stymulują złuszczanie martwych komórek silniej niż kwas retinowy. (500ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Golden Summer 07.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right