Email

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Natural Marine EPS Bio-Ferment, Algae Marine Biome
Sposób użycia: Stosować raz w tygodniu. Nałożyć preparat delikatnymi kolistymi ruchami na oczyszczoną z makijażu skórę twarzy i wokół oczu, zostawić na 10 min. i zmyć ciepła wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny.

REGENEVIA DNA EPS Bioferment Peeling do twarzy i wokół oczu, antyoksydacyjny + SUPER-PREZENT!!!

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200ml
CP0417 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

REGENEVIA DNA + SUPER-PREZENT!!!
EPS Bioferment Peeling do twarzy i wokół oczu
antyoksydacyjny    
EPS Bioferment Peeling Antioxidant

 

Antyoksydacyjny peeling do masażu z polisacharydami pochodzenia morskiego, które stymulują złuszczanie martwych komórek silniej niż kwas retinowy. Jednocześnie intensywnie regenerują barierę ochronną skóry, pobudzają odnowę sieci kolagenowej dając efekt wygładzenia i jednolitej tekstury. Peeling zawiera także wyciągi z 5 alg morskich bogate w aminokwasy, przeciwutleniacze, polisacharydy, mikroelementy, sole mineralne i witaminy, które detoksykują skórę, dotleniają i nawilżają dzięki własnościom filmotwórczym i hygroskopijnym.

 

+ SUPER-PREZENT!!!
DNA-KREM NA DZIEŃ SPF20 UVA/UVB
Aktywny krem przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry do pielęgnacji dziennej z filtrem SPF20. Energizujący i antyoksydacyjny. Stymulujący komórki do intensywnej odnowy, dzięki czemu wzmacnia jędrność i elastyczność skóry oraz wygładza zmarszczki. Regeneruje barierę skórną, wygładza teksturę i nawilża. Zwiększa ochronę przed dalszymi uszkodzeniami oksydacyjnymi, degradacją kolagenu i spadkiem nawilżenia, neutralizuje wolne rodniki i zwalcza skutki ich działania. Oczyszcza komórki z toksyn, przywraca równy koloryt i odmłodzony blask. (CD1458015 / 15ml)

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2016 MEDAL
BEAUTY FORUM 2017 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2016 WWW BEAUTY FORUM 2017

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Natural Marine EPS Bio-Ferment - EPS to naturalne organiczne polisacharydy pochodzenia morskiego, pozyskiwane z mikroorganizmów żyjących w morzach Polinezji, które stymulują złuszczanie silniej niż kwas retinowy. Jednocześnie intensywnie regenerują barierę ochronną skóry, pobudzają odnowę sieci kolagenowej dając efekt wygładzenia i jednolitej tekstury. Polisacharydy są bogate w cukry – kwas glukuronowy (16%), kwasy uronowe (12%), siarczany (0,5%) i fosfaty (2%). Ich działanie zwiększa ekspresję inwolukryny i filagryny, które są markerami różnicowania komórek, co daje efekt przyśpieszenia odzyskiwania dobrej kondycji skóry w wyniku przerwania bariery skórnej. Stymulują także transglutaminazy znajdujące się w najdalszych warstwach naskórka, wspomagające funkcje ochronne skóry.

 

Algae Marine Biome - ekstrakty z 5 gatunków alg morskich Spirulina, Ascophyllum Nodosum, Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Nori, które są źródłem cennych składników detoksykujących, dotleniających, nawilżających i rewitalizujących. Chronią przed utratą nawilżenia i szkodliwymi czynnikami środowiska.

 

Zastosowanie:
REGENEVIA DNA EPS Bioferment Peeling do twarzy i wokół oczu
antyoksydacyjny. Zawiera polisacharydy pochodzenia morskiego, które stymulują złuszczanie martwych komórek silniej niż kwas retinowy. (500ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Zesatwy Swiateczne 12.2018 bd

Newsletter

 

 CHANTARELLE Zestawy Swiateczne 12.2018 p