Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: alga zielona Spirulina Pacifica
Sposób użycia: 10 g proszku wymieszać z wodą do konsystencji gęstej śmietany. Natychmiast nakładać, chroniąc oczy. Po zżelowaniu zdjąć płat, a ewentualne pozostałości usunąć odpowiednio dobranym do typu skóry tonikiem.

SPECIAL AESTHETICS algowa maska plastyczna HAWAJSKI OCEAN PIĘKNA - 600ml

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
250 g = 600 ml
CP1007
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
spirulinowa algowa
maska plastyczna
Hawajski Ocean Piękna
Alginate Spiruline Mask
Hawaiian Ocean Beauty

 

Aktywna maska plastyczna HAWAJSKI OCEAN PIĘKNA ze sproszkowaną algą zieloną Spirulina Pacifica. Przeznaczona dla skóry szarej, pozbawionej blasku, energii i elastyczności, ze zmarszczkami, wiotkiej, podrażnionej, doskonała dla cery "palacza".

 

Hodowana na Hawajach zielona alga pacyficzna Spirulina jest odmianą algi Spirulina maxima i przez rdzennych mieszkańców Hawajów uznawana jest - dzięki swojemu bogactwu składników - za jedno ze "źródeł piękna" i nazywana zielonym złotem. Zawiera proteiny, witaminy, minerały i lipidy, które działają na skórę napinająco , modelująco i łagodząco. Wyraźnie zmniejszają zmarszczki , działają także wzmacniająco na ścianki naczynek, stabilizują równowagę wodno-lipidową i wyrównują koloryt. Maska ma też właściwości immunostymulujące, silnie antyrodnikowe i ochronne. Znakomita jako samodzielny zabieg odmładzająco-napinający.

 

Witaminy i enzymy zawarte w spirulinie:
•    A (w postaci czterech odmian beta-karotenów)
•    B1, B2, B3, B6, B12
•    E (d-alfa tokoferol)
•    inositol, biotyna, kwas foliowy i pantotenowy
•    superoksydaza nadtlenkowa SOD
•    karotenoidy
•    chlorofil
•    C-fitocyjaniny

Minerały:
•    mangan, cynk, miedź, bor, potas, sód, fosfor, magnez, selen, molibden, wapń

Lipidy - kwasy:
•    gamma-linolenowy, palmitynowy, stearynowy, arachidonowy, oleinowy

 

Aktywna maska plastyczna przewidziana jest jako główny, aktywny preparat w zabiegu regenerującym, odżywiającym - dla skóry szarej, pozbawionej blasku i energii. Ze względu na wysoką aktywność spiruliny przy alergiach na algi należy przeprowadzić próbę uczuleniową.

 

Maska jest bardzo wydajna (10g - na skórę twarzy) bardzo dobrze się przygotowuje (można dodać wody na każdym etapie przygotowania), nie spływa, ma naturalny zapach, można ją aplikować także na oczy i usta. Preparat profesjonalny w proszku - modelujący i okluzyjny. Preparat profesjonalny w proszku - modelujący i okluzyjny.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS algowa maska plastyczna HAWAJSKI OCEAN PIĘKNA. (250g=600ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right