DrukujEmail

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: alginat, alga Ulga Lactuca
Sposób użycia: 2-3 miarki maski rozrobić z zimną wodą do konsystencji gęstej śmietany. Po zżelowaniu zdjąć maskę i stonizować skórę.

REGENEVIA DNA maska plastyczna alginatowa z zieloną algą, odmładzająca, antyoksydacyjna

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200g
CP1032 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

REGENEVIA DNA nagrodyREGENEVIA DNA
Green Algae
Alginate Plastic Mask

 

Maska plastyczna z zieloną algą Ulga Lactuca, która nawilża, odżywia i regeneruje skórę oraz stymuluje syntezę włókien kolagenowych. Działa antyoksydacyjnie i wzmacnia witalność, dodaje blasku i świeżego kolorytu. Łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie, ściąga rozszerzone pory.

 

BEAUTY FORUM 2017 WYRÓŻNIENIE
MERCURIUS GEDANENSIS 2016 MEDAL

 

Zawiera alginat, który podczas zabiegów kosmetycznych daje „efekt okluzji”, czyli tworzy „film” na skórze, jaki powoduje zmniejszenie TEWL (Transepidermal Water Loss – transepidermalna utrata wody). Maska otwiera także pory skóry i pomaga wniknąć zaaplikowanym wcześniej składnikom aktywnym. Alginat to substancja w postaci proszku, o wysokiej porowatości, uzyskana ze ściany komórki algi. Podczas zabiegu proszek mieszany jest z wodą o temperaturze poniżej 36 st. C. Zmieszany z cieplejszą wodą zbyt szybko zastygłby. Tworzy się zawiesina o konsystencji gęstej śmietany, która nakładana jest na twarz, szyję lub dekolt, biust. Po kilku minutach zawiesina tężeje, dzięki czemu można ją ściągnąć jako jeden „gumowy” płat.

Zastosowanie:
REGENEVIA DNA maska plastyczna alginatowa z zieloną algą, odmładzająca, antyoksydacyjna. Nawilża, odżywia i regeneruje skórę. (200g)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Gorące Oferty 07.2018 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right