Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Vecticell Omega, Aquatide, Nisinoxid®, kwas cytrynowy, kwas hialuronowy, ekstrakt z dzikiej róży, olej Avocado, kompleks witamin VITAM, witamina E
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw SEBUMELAN HOLISTIC - holistyczny program przeciw zmianom zapalnym i przebarwieniom

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
525,00 zł
289,00 zł
Promocja!
236,00 zł
50 ml + 50 ml + 30 ml
CD1622
Szczegóły produktu

Wybierz świąteczny zestaw kosmetyków na prezent! Kosmetyki na prezent to idealny podarunek dla siostry, mamy, żony lub partnera. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę tłustą, trądzikową lub mieszaną z przebarwieniami, to wybierz dla niej zestaw SEBUMELAN HOLISTIC. W zestawie także oraz rozjaśniające i odmładzające Serum Spotless z linii AGEMELAN HOLISTIC (CD1468, 30ml).

 

SEBUMELAN HOLISTIC
Holistyczny program przeciw zmianom zapalnym i przebarwieniom

 

Program normalizująco-rozjaśniający o pH 4,5 przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej, mieszanej, do redukcji przebarwień pozapalnych i blizn. Reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia funkcje bariery skórnej, działa również oczyszczająco, przeciwzaplanie i antybakteryjnie. To holistyczna dermokuracja dla odzyskania skóry wzmocnionej i rozjaśnionej.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    SEBUMELAN HOLISTIC normalizująco-rozjaśniający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1473, 50ml)
•    SEBUMELAN HOLISTIC normalizująco-rozjaśniający krem na noc (CD1474, 50ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless  (CD1468, 30ml)

 


 

SEBUMELAN HOLISTIC
matujący krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5
normalizująco-rozjaśniający
przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym

Normalizująco-rozjaśniający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5, reguluje i redukuje wydzielanie sebum oraz redukuje przebarwienia potrądzikowe. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, reguluje pracę gruczołów łojowych i wydzielanie sebum, a jednocześnie wzmacnia barierę naskórkową, odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Ma holistycznym działanie regenerujące i odmładzające. To ochronny i matujący preparat przeznaczony do codziennej, porannej pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej z zaburzonym wydzielaniem sebum i z objawami trądziku pospolitego. Fotostabilny filtr chroni przed promieniowaniem UV.  (CD1473, 50ml)

 


 

SEBUMELAN HOLISTIC
krem na noc pH 4,5
normalizująco-rozjaśniający
przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym

Normalizująco-rozjaśniający krem na noc reguluje i redukuje wydzielanie sebum oraz redukuje przebarwienia potrądzikowe. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, reguluje pracę gruczołów łojowych i wydzielanie sebum, a jednocześnie wzmacnia barierę naskórkową, odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Ma holistycznym działanie regenerujące i odmładzające. To aktywny preparat przeznaczony do codziennej, wieczornej pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej z zaburzonym wydzielaniem sebum i z objawami trądziku pospolitego.  (CD1474, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała

Rozjaśniająco-odmładzające Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Wspiera barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Dedykowane zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Ma bardzo dobrze wchłaniającą się konsystencję, esencjonalną i jednocześnie lekką. Zawiera mocno skoncentrowane składniki o wysokiej skuteczności dla regeneracji i odmładzania skóry. (CD1468, 30ml)

 

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: SEBUMELAN HOLISTIC - normalizująco-rozjaśniający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1473, 50ml) + normalizująco-rozjaśniający krem na noc (CD1474, 50ml) oraz AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Black Week 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right