Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Nisinoxid®, Aquatide, kompleks L-kwasu askorbinowego z alantoiną, kwas askorbinowy, kapsułkowana witamina C, kapsułkowana kurkumina, ekstrakt z mącznicy, witamina E
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw AGEMELAN HOLISTIC - intensywne odmłodzenie, nawilżenie, detoks i depigmentacja

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
525,00 zł
289,00 zł
Promocja!
236,00 zł
50 ml + 50 ml + 30 ml
CD1621
Szczegóły produktu

Wybierz świąteczny zestaw kosmetyków na prezent! Kosmetyki na prezent to idealny podarunek dla siostry, mamy lub partnerki. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę dojrzałą z przebarwieniami, to wybierz dla niej zestaw AGEMELAN HOLISTIC. W zestawie także oraz rozjaśniające i odmładzające Serum Spotless z linii AGEMELAN HOLISTIC (CD1468, 30ml).

 

AGEMELAN HOLISTIC
Intensywne odmłodzenie, nawilżenie, detoks i depigmentacja

 

Program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry. Koncentruje się nie tylko na redukcji powstałych uszkodzeń skóry w postaci zmian pigmentacyjnych, lecz także na poprawie kondycji skóry i jej funkcji bariery ochronnej.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    AGEMELAN HOLISTIC rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1469, 50ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC rozjaśniająco-odmładzający krem na noc (CD1470, 50ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5
rozjaśniająco-odmładzający do skóry z fototypem I-IV

Rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Ma działanie antyoksydacyjne, detoksykujące i naprawcze, a jednocześnie odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej, porannej pielęgnacji zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Fotostabilny filtr chroni przed promieniowaniem UV.  (CD1469, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
krem na noc
rozjaśniająco-odmładzający do skóry z fototypem I-IV

Rozjaśniająco-odmładzający krem na noc o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Ma działanie antyoksydacyjne, detoksykujące i naprawcze, a jednocześnie odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej, wieczornej pielęgnacji zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. (CD1470, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała

Rozjaśniająco-odmładzające Serum Spotless pH 4,5 do twarzy i ciała o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Wspiera barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Dedykowane zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Ma bardzo dobrze wchłaniającą się konsystencję, esencjonalną i jednocześnie lekką. Zawiera mocno skoncentrowane składniki o wysokiej skuteczności dla regeneracji i odmładzania skóry. (CD1468, 30ml)

 

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: AGEMELAN HOLISTIC - rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1469, 50ml) + rozjaśniająco-odmładzający krem na noc (CD1470, 50ml) oraz AGEMELAN HOLISTIC Serum Spotless (CD1468, 30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Black Week 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right