DrukujEmail

C'MODULAR AGE koncentrat z witaminą C 15% w ampułce do jono- i sonoforezy

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
10 x 2,5 ml
CP1143 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

C'MODULAR AGE
Revive C 15% IONTO Concentrate Ampoule

 

Odmładzająco-rozjaśniający koncentrat z witaminą C 15% w ampułce do jonoforezy i sonoforezy, przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry, z antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, antyrodnikowy, hamuje melanogenezę, wybiela plamy pigmentacyjne, wzmacnia naczynka, antybakteryjny.

 

Witamina C w stabilnych postaciach MAP i SAP jest silnym antyoksydantem odmładzającym i wybielającym. W kuracji Anti-Ageing działa stymulująco na elastyczność i jędrność skóry, wzmacnia połączenie skórno-naskórkowe. Jest aktywnym promotorem syntezy kolagenu, hamuje kolagenazę. Hamuje aktywności tyrozynazy i syntezę melaniny. Redukuje intensywność zmian barwnikowych, plam i przebarwień, wyrównuje i rozjaśnia koloryt skóry. Uszczelnia naczynka włosowate, jest skuteczna w kuracjach skóry trądzikowej, działa przeciwbakteryjnie. Skuteczna w redukcji blizn potrądzikowych działa też łagodząco i redukująco na objawy podrażnień. Poprawia nawilżenie skóry i wyczuwalnie wygładza naskórek.

C'Tyrofix - aktywny składnik rozjaśniający głębokie zmiany barwnikowe, plamy i przebarwienia, o działaniu antyoksydacyjnym i antyrodnikowym, działający selektywnie wyłącznie na obszar skóry z przebarwieniami i niepozostawiający linii demarkacyjnych.

Emblica - bardzo silny ekstrakt wybielająco-antyrodnikowy o działaniu chelatujacym jony żelaza i miedzi, neutralizujący i zapobiegający powstawaniu wolnych rodników. Reguluje melanogenezę zmniejszając skłonność do nadmiernej pigmentacji.

 Składniki aktywne: witamina C 15% (MAP, SAP), C'Tyrofix, Emblica

 

Sposób użycia: Aplikacja jonoforezą (polaryzacja"-") lub manualnie masażem.


 

Zastosowanie:
C'MODULAR AGE Revive C 15% IONTO Concentrate Ampoule - odmładzająco-rozjaśniający koncentrat z witaminą C 15% w ampułce do jonoforezy i sonoforezy, przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry. (10x2,5ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Gorące Oferty 07.2018 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right