Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: witamina C 15% (MAP, SAP), C'Tyrofix, Emblica
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- jonoforeza (polaryzacja "-")
- sonoforeza
- manualnie

C'MODULAR AGE ampułka koncentrat z witaminą C 15%

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
10 x 2,5 ml
CP1143
Szczegóły produktu

C'MODULAR AGE
Odmładzająco-rozjaśniający koncentrat
z witaminą C 15% w ampułce
Revive C 15% Concentrate Gel Ampoule

 

Odmładzająco-rozjaśniający koncentrat z witaminą C 15% w ampułce do jonoforezy i sonoforezy, przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry, z antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, antyrodnikowy, hamuje melanogenezę, wybiela plamy pigmentacyjne, wzmacnia naczynka, antybakteryjny.

 

 

 SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Witamina C (MAP, SAP) - odmładzająca, antyrodnikowa, wybielająca. Działa stymulująco na elastyczność i jędrność skóry, poprzez znaczącą poprawę jakości połączenia między naskórkiem, a warstwą brodawkowatą oraz odbudowuje strukturę i funkcjonalność skóry. Jest aktywnym promotorem syntezy kolagenu, wzmacnia strukturę skóry, odbudowuje macierz kolagenową. Ma działanie rozjaśniające, wybielające, depigmentujące. Jest silnym inhibitorem aktywności tyrozynazy i hamuje syntezę melaniny. Redukuje intensywność zmian barwnikowych, plam i przebarwień. Neutralizuje wolne rodniki i zwiększa ochronę antyoksydacyjną. Redukuje uszkodzenia i podrażnienia powstałe na skutek ekspozycji na promieniowania UV, a także wzmacnia zdolności ochronne skóry przed jego szkodliwymi skutkami. Wzmacnia także naczynia włosowate. Stabilne postaci witaminy C w preparacie to: MAP (Magnesium Ascorbyl Phosphate) - formuła witaminy C, która w skórze przekształca się w aktywną czystą postać kwasu askorbinowego nie ulegając degradacji oraz SAP (Sodium Ascorbyl Phosphate) - to stabilna postać witaminy C o bardzo wysokiej aktywności przeciwbakteryjnej.

 

C'Tyrofix - aktywny składnik rozjaśniający głębokie zmiany barwnikowe, plamy i przebarwienia, o działaniu antyoksydacyjnym i antyrodnikowym, działający selektywnie wyłącznie na obszar skóry z przebarwieniami i niepozostawiający linii demarkacyjnych.

 

Emblica - bardzo silny ekstrakt wybielająco-antyrodnikowy o działaniu chelatujacym jony żelaza i miedzi, neutralizujący i zapobiegający powstawaniu wolnych rodników. Reguluje melanogenezę zmniejszając skłonność do nadmiernej pigmentacji.

 

 


 

Zastosowanie:
C'MODULAR AGE odmładzająco-rozjaśniający koncentrat z witaminą C 15% w ampułce do jonoforezy i sonoforezy, przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry. (10x2,5ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right