Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: ekstrakt z łopianu, ekstrakt z babki, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z aloesu, Asensyl
Sposób użycia: Porcję kremu rozprowadzić na skórze poddawanej oczyszczaniu mechanicznemu, pozostawić na 10-15 minut - najlepiej pod nawilżaczem. Zetrzeć na sucho (NIE zmywać) i czyścić.

SPECIAL AESTHETICS krem rozpulchniający skórę 3w1

150 ml
CP0307
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
krem rozpulchniający skórę 3w1
dla każdego typu skóry,
zmniejszający odczuwanie bólu
PRE-PURE SAGE Cream 3 in 1

 

Krem rozpulchniający skórę 3w1 przed oczyszczaniem mechanicznym. Przeznaczony dla każdego typu skóry, także naczynkowej, tłustej, wrażliwej. Zawiera ekstrakty z szałwii, łopianu, babki zwyczajnej i aloesu oraz Asensyl - czynnik łagodzący odczuwanie bólu. Dzięki obecności takich składników jak ekstrakt z łopianu, babki i szałwii ma skuteczne działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

 

Działanie 3w1:
1. rozpulchnia skórę przed oczyszczaniem
2. ma silne działanie antybakteryjne
3. łagodzi odczuwanie bólu

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Ekstrakt z łopianu - w aplikacjach zewnętrznych jest szczególnie użytecznym i silnym środkiem antybakteryjnym przeciwko szczepowi Staphylococcus. Reguluje wydzielanie sebum, działa też emoliencyjnie, przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie. Zwalcza wolne rodniki.

 

Ekstrakt z babki - o właściwościach oczyszczających, nawilżających, zmiękczających i emoliencyjnych. Wygładza nierówności naskórka. Działa przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie. Łagodzi podrażnienia, reguluje wydzielanie sebum. Działa również ściągająco.

 

Ekstrakt z szałwii - oczyszczający o własnościach antyseptycznych, ściągających i antyoksydacyjnych. Działa przeciwzapalnie i przeciwpodrażnieniowo. Reguluje wydzielanie sebum. Wzmacnia naczynia krwionośne - hamuje mikrokrwawienia z nadmiernie rozszerzonych lub uszkodzonych naczyń włosowatych. Działanie antyseptyczne dają garbniki, kwasy wielofenolowe, olejki eteryczne (w tym cyneol i tujon), kwas ursolowy. Wyciąg z szałwii hamuje rozwój takich bakterii jak Staphylococcus aureus, Mycobacterium phlei i Candida albicans. Wykazano również działanie przeciwgrzybicze przeciwko Penicillium digitatum.

 

Ekstrakt z aloesu - nawilżający, zmiękczający i emoliencyjny, działa przeciwstarzeniowo, przeciwzapalnie i łagodząco. Skutecznie nawilża skórę przesuszoną, ze skłonnościami do łuszczenia, poprawia elastyczność i ukrwienie skóry. Jest bogaty w składniki aktywne, jak witaminy A, E, C i E, enzymy, proteiny, biostyminę, cukry, mikroelementy.

 

Asensyl – tetrapeptyd opioidowy należący do nowej generacji składników kosmeceutycznych. Zwiększa próg tolerancji skóry nadmiernie reagującej na bodźce. Redukuje odczucie bólu i dyskomfortu poprzez zmniejszenie stymulacji nerwowej i reaktywności skóry na różne rodzaje nadmiernego pobudzenia. Skuteczność działania potwierdzono badaniami in vivo i in vitro.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS krem rozpulchniający skórę 3w1, dla każdego typu skóry, zmniejszający odczuwanie bólu. (150ml)

Chantarelle Kosmetyki Antybakteryjne 20 04.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right