Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: ekstrakt z łopianu, ekstrakt z babki, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z aloesu, Asensyl
Sposób użycia: Porcję kremu rozprowadzić na skórze poddawanej oczyszczaniu mechanicznemu, pozostawić na 10-15 minut - najlepiej pod nawilżaczem. Zetrzeć na sucho (NIE zmywać) i czyścić.

SPECIAL AESTHETICS krem rozpulchniający skórę 3w1

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
150 ml
CP0307
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
krem rozpulchniający skórę 3w1
dla każdego typu skóry,
zmniejszający odczuwanie bólu
PRE-PURE SAGE Cream 3 in 1

 

Krem rozpulchniający skórę 3w1 przed oczyszczaniem mechanicznym. Przeznaczony dla każdego typu skóry, także naczynkowej, tłustej, wrażliwej. Zawiera ekstrakty z szałwii, łopianu, babki zwyczajnej i aloesu oraz Asensyl - czynnik łagodzący odczuwanie bólu. Dzięki obecności takich składników jak ekstrakt z łopianu, babki i szałwii ma skuteczne działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

 

Działanie 3w1:
1. rozpulchnia skórę przed oczyszczaniem
2. ma silne działanie antybakteryjne
3. łagodzi odczuwanie bólu

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Ekstrakt z łopianu - w aplikacjach zewnętrznych jest szczególnie użytecznym i silnym środkiem antybakteryjnym przeciwko szczepowi Staphylococcus. Reguluje wydzielanie sebum, działa też emoliencyjnie, przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie. Zwalcza wolne rodniki.

 

Ekstrakt z babki - o właściwościach oczyszczających, nawilżających, zmiękczających i emoliencyjnych. Wygładza nierówności naskórka. Działa przeciwstarzeniowo i przeciwzapalnie. Łagodzi podrażnienia, reguluje wydzielanie sebum. Działa również ściągająco.

 

Ekstrakt z szałwii - oczyszczający o własnościach antyseptycznych, ściągających i antyoksydacyjnych. Działa przeciwzapalnie i przeciwpodrażnieniowo. Reguluje wydzielanie sebum. Wzmacnia naczynia krwionośne - hamuje mikrokrwawienia z nadmiernie rozszerzonych lub uszkodzonych naczyń włosowatych. Działanie antyseptyczne dają garbniki, kwasy wielofenolowe, olejki eteryczne (w tym cyneol i tujon), kwas ursolowy. Wyciąg z szałwii hamuje rozwój takich bakterii jak Staphylococcus aureus, Mycobacterium phlei i Candida albicans. Wykazano również działanie przeciwgrzybicze przeciwko Penicillium digitatum.

 

Ekstrakt z aloesu - nawilżający, zmiękczający i emoliencyjny, działa przeciwstarzeniowo, przeciwzapalnie i łagodząco. Skutecznie nawilża skórę przesuszoną, ze skłonnościami do łuszczenia, poprawia elastyczność i ukrwienie skóry. Jest bogaty w składniki aktywne, jak witaminy A, E, C i E, enzymy, proteiny, biostyminę, cukry, mikroelementy.

 

Asensyl – tetrapeptyd opioidowy należący do nowej generacji składników kosmeceutycznych. Zwiększa próg tolerancji skóry nadmiernie reagującej na bodźce. Redukuje odczucie bólu i dyskomfortu poprzez zmniejszenie stymulacji nerwowej i reaktywności skóry na różne rodzaje nadmiernego pobudzenia. Skuteczność działania potwierdzono badaniami in vivo i in vitro.

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS krem rozpulchniający skórę 3w1, dla każdego typu skóry, zmniejszający odczuwanie bólu. (150ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right