Kosmetyki do pielęgnacji domowej dla każdego rodzaju i problemu skóry. Kosmetyki podzielone według linii CHANTARELLE. W ofercie kosmetyki dla skóry suchej, odwodnionej, kosmetyki dla skóry naczyniowej, skłonnej do zaczerwienień, z objawami trądziku różowatego, kosmetyki dla skóry tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych, kosmetyki do skóry mieszanej, kosmetyki do skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej, z objawami atopowego zapalenia skóry (AZS), kosmetyki dla skóry z przebarwieniami i bielactwem, kosmetyki do redukcji blizn i rozstępów, kosmetyki do skóry dojrzałej, kosmetyki do skóry 40+, kosmetyki do skóry 50+, kosmetyki dla skóry 60+, kosmetyki na zmarszczki, kosmetyki dla skóry wiotkiej, z utratą jędrności, kosmetyki dla skóry zmęczonej, szarej, kosmetyki dla „skór palacza”, kosmetyki do każdego rodzaju skóry twarzy, także dla skóry młodej, kosmetyki do skóry dłoni i stóp oraz kosmetyki dla mężczyzn.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne dermokosmetyki z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

 

PLANT PLASMA chantarelle_plant_plasma_d_www

AGEMELAN HOLISTIC to program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry.

 

AGEMELAN HOLISTIC chantarelle_agemelan_holistic_detal1

SEBUMELAN HOLISTIC to program rozjaśniająco-normalizujący o ph 4,5 do redukcji przebarwień pozapalnych i blizn, przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej oraz mieszanej, z podrażnieniami i objawami zmian zapalnych.

 

SEBUMELAN HOLISTIC chantarelle_sebumelan_holistic_d

PLATINUM PEEL & CURE to kompleksowa regeneracja komórkowa i silne odmłodzenie dla każdego typu skóry.  Siłą tej zaawansowanej dermokuracji odbudowującej jest połączenie nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego. Zapewnia wysoką ochronę UVA/UVB/IR.

 

PLATINUM PEEL&CURE chantarelle_platinum_peel_cure_detal

REGENEVIA DNA to rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA. Przeciwdziała objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UVA/UVB, smog, spaliny, stres, tryb życia.

 

REGENEVIA DNA chantarelle_regenevia_dna_detal

N.A.P. PURE BEAUTY to innowacyjna linia kosmeceutyczna do zaawansowanych odmładzających zabiegów dermoestetycznych. Przeznaczona dla każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Preparaty nie zawierają: olejów mineralnych, parabenów, parafiny, karbomerów, wazeliny, barwników syntetycznych, aromatów syntetycznych, SLES, SLS.

 

N.A.P. PURE BEAUTY chantarelle_nap_pure_beauty_detal8

RED STOP to całoroczna dermokuracja z kwasami laktobionowym, azelainowym i glukonolaktonem, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczynkami - Couperose oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia i podrażnień - Sensitive Rosacea.

 

RED STOP chantarelle_red_stop_detal

IDEAL PURE to zabieg regulująco-nawilżający z kwasem salicylowym i glukonolaktonem, przeznaczony dla skóry tłustej, łojotokowej, skłonnej do trądziku pospolitego i dorosłych. Redukuje nadmiar sebum i objawy zmian zapalnych, ma silne właściwości nawilżające i antybakteryjne.

 

IDEAL PURE chantarelle_ideal_pure_detal5

LIFT PEPTANGO R to liftingujące dermokosmetyki oparte na zaawansowanych układach peptydów silnie odmładzających i modelujących architekturę skóry. Przeznaczone jest dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami.

 

LIFT PEPTANGO R chantarelle_lift_peptango_r_detal

NUTRI MAXX to program dogłębnej kompleksowej odbudowy - regeneracji, nawilżenia i odżywienia, wypłyca zmarszczki od wewnątrz, spowalnia procesy starzenia. Przeznaczony dla każdego typu skóry zniszczonej z objawami starzenia, ze zmarszczkami, wiotkiej, dojrzałej, zmęczonej, bez energii, z niezdrowym kolorytem.

 

NUTRI MAXX chantarelle_nutri_maxx_detal

ESTRINI 50+ to intensywny program odmładzający ukierunkowany na odbudowę rzeźby i struktury skóry kobiet dojrzałych oraz kobiet z problemami o podłożu hormonalnym. Wzmacnia włókna kolagenowe, redukuje głębokie zmarszczki, poprawia sprężystość i elastyczność skóry.

 

ESTRINI 50+ chantarelle_estrini_detal4

C'MODULAR AGE to linia dermokosmetyków przeciw fotostarzeniu i starzeniu skóry, wygładzająca zmarszczki, redukująca przebarwienia, wzmacniająca naczynka. Przeznaczona dla skóry z objawami starzenia pod wpływem UV, ze zmarszczkami i przebarwieniami, szorstkiej, suchej, zniszczonej nadmierną ekspozycją słoneczną.

 

C'MODULAR AGE chantarelle_cmodular_age_detal

THERMO-MODELLING - to odmładzające modelowanie wybranych części ciała, wyszczuplanie, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. To program dla ujędrnienia i wygładzenie skóry, przyspieszający spalanie tłuszczu i pobudzający krążenie.

 

THERMO-MODELLING chantarelle_thermo-modelling_detal

SPECIAL AESTHETICS to preparaty z innowacyjnymi rozwiązaniami w pielęgnacji domowej, o specjalnym przeznaczeniu dla różnych rodzajów skóry.

 

SPECIAL AESTHETICS chantarelle_special_aesthetics_detal

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right