Email

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna, Sodium DNA, neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego, witamina C z alantoiną, filtry UVA, UVB, IR
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw PLANT PLASMA - silnie odmładzające dermokosmetyki z czynnikami wzrostu

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
720,00 zł
360,00 zł
Promocja!
360,00 zł
50 ml + 50 ml + 15 ml + 15 ml
CD1620 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

Jak wybrać kosmetyki pod choinkę? Kosmetyki w prezencie to idealny podarunek dla siostry, żony, mamy i babci. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę dojrzałą 30+ / 60+, wymagającą odmłodzenia i rewitalizacji, to wybierz dla niej zestaw PLANT PLASMA. W zestawie także 2 x krem pod oczy z linii REGENEVIA DNA - wersja limitowana.

 

PLANT PLASMA
Silnie odmładzające dermokosmetyki z czynnikami wzrostu

 

Nowoczesne preparaty z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni. Dzięki aktywizacji naturalnych procesów odnowy poprawiają parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie, wypłyca zmarszczki i wzmacnia strukturę kolagenu. Linia nagrodzona MEDALEM MERCURIUS GEDANENSIS 2019.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    PLANT PLASMA krem naprawczy, liftingujący na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (CD1471, 50ml)
•    PLANT PLASMA krem naprawczy na noc (CD1472, 50ml)
•    2x REGENEVIA DNA krem pod oczy (CD061215, 2x15ml)

 


 

PLANT PLASMA
krem na dzień SPF20 UVA/UVB, naprawczy, liftingujący
z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF

Naprawczy, liftingujący krem na dzień SPF20 UVA/UVB z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry, z efektem wygładzenia i nawilżenia. Przeznczony dla skóry wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Zawiera epidermalny czynnik wzrostu EGF, który dzięki naturalnej zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych. Redukuje oznaki starzenia - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. Krem wzbogacony jest o składniki nawilżające, liftingujące i antyoksydacyjne. (CD1471, 50ml)

 


 

PLANT PLASMA
krem naprawczy na noc dla skóry twarzy i wokól oczu
z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF

Krem naprawczy na noc z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF dla skóry twarzy i wokół oczu intensywnie stymulujący odnowę i odmłodzenie skóry, która wymaga nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Epidermalny czynnik wzrostu EGF dzięki naturalnej zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych. Redukuje oznaki starzenia - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry. Krem wzbogacony jest o składniki regenerujące barierę ochronną skóry, nawilżające i antyoksydacyjne. (CD1472, 50ml)

 


 

2 x REGENEVIA DNA
DNA-krem pod oczy
przeciw zmarszczkom, cieniom i obrzękom

Silny krem przeciwzmarszczkowy, regenerujący i detoksykujący skórę pod oczami, rozjaśniający ciemne kręgi, redukujący obrzęki. Stymuluje komórki do aktywności i odnowy, dzięki czemu działa rewitalizująco i przeciwstarzeniowo, wzmacnia jędrność i elastyczność skóry. Regeneruje barierę skórną, wygładza teksturę i nawilża. Zwiększa ochronę przed dalszymi uszkodzeniami oksydacyjnymi, degradacją kolagenu i spadkiem nawilżenia, neutralizuje wolne rodniki i zwalcza skutki ich działania. Oczyszcza komórki z toksyn, przywraca równy koloryt i odmłodzony blask. Zwalcza skumulowane oznaki starzenia i fotostarzenia skóry spowodowanego wiekiem, wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniem środowiska. (CD0612, 2x 15ml)

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: PLANT PLASMA - krem naprawczy, liftingujący na dzień SPF50 UVA/UVB/IR (CD1471, 50ml) + krem naprawczy na noc (CD1472, 50ml) oraz 2x REGENEVIA DNA krem pod oczy (CD061215, 2x15ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Zestawy Swiateczne 11.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right