Email

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Nisinoxid®, Aquatide, kompleks L-kwasu askorbinowego z alantoiną, kwas askorbinowy, kapsułkowana witamina C, kapsułkowana kurkumina, ekstrakt z mącznicy, witamina E
Sposób użycia: Stosować zgodnie z informacją podaną na opakowaniu.

Zestaw AGEMELAN HOLISTIC - program odmładzająco-naprawczy na przebarwienia

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
Cena
570,00 zł
285,00 zł
Promocja!
285,00 zł
50 ml + 50 ml + 15 ml + 15 ml
CD1621 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

Wybierz świąteczny zestaw kosmetyków na prezent! Kosmetyki na prezent to idealny podarunek dla siostry, mamy lub partnerki. Jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba ma skórę dojrzałą z przebarwieniami - to wybierz dla niej zestaw AGEMELAN HOLISTIC. W zestawie także 2 x krem pod oczy z linii REGENEVIA DNA - wersja limitowana.

 

AGEMELAN HOLISTIC
Program odmładzająco-naprawczy na przebarwienia

 

Program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry. Koncentruje się nie tylko na redukcji powstałych uszkodzeń skóry w postaci zmian pigmentacyjnych, lecz także na poprawie kondycji skóry i jej funkcji bariery ochronnej.

 

DERMOKOSMETYKI W ZESTAWIE:
•    AGEMELAN HOLISTIC rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1469, 50ml)
•    AGEMELAN HOLISTIC rozjaśniająco-odmładzający krem na noc (CD1470, 50ml)
•    2x REGENEVIA DNA krem pod oczy (CD061215, 2x15ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5
rozjaśniająco-odmładzający do skóry z fototypem I-IV

Rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Ma działanie antyoksydacyjne, detoksykujące i naprawcze, a jednocześnie odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej, porannej pielęgnacji zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Fotostabilny filtr chroni przed promieniowaniem UV.  (CD1469, 50ml)

 


 

AGEMELAN HOLISTIC
krem na noc
rozjaśniająco-odmładzający do skóry z fototypem I-IV

Rozjaśniająco-odmładzający krem na noc o holistycznym działaniu regenerującym i ochronnym, przeciwdziałający starzeniu skóry i przebarwieniom. Ma działanie antyoksydacyjne, detoksykujące i naprawcze, a jednocześnie odmładza skórę i silnie ją nawilża. Chroni barierę skórną przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Aktywny preparat przeznaczony do codziennej, wieczornej pielęgnacji zwłaszcza do skóry z przebarwieniami - suchej, naczynkowej, z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia oraz skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. (CD1470, 50ml)

 


 

2 x REGENEVIA DNA
DNA-krem pod oczy
przeciw zmarszczkom, cieniom i obrzękom

Silny krem przeciwzmarszczkowy, regenerujący i detoksykujący skórę pod oczami, rozjaśniający ciemne kręgi, redukujący obrzęki. Stymuluje komórki do aktywności i odnowy, dzięki czemu działa rewitalizująco i przeciwstarzeniowo, wzmacnia jędrność i elastyczność skóry. Regeneruje barierę skórną, wygładza teksturę i nawilża. Zwiększa ochronę przed dalszymi uszkodzeniami oksydacyjnymi, degradacją kolagenu i spadkiem nawilżenia, neutralizuje wolne rodniki i zwalcza skutki ich działania. Oczyszcza komórki z toksyn, przywraca równy koloryt i odmłodzony blask. Zwalcza skumulowane oznaki starzenia i fotostarzenia skóry spowodowanego wiekiem, wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniem środowiska. (CD0612, 2x 15ml)

 

Zastosowanie:
Zestaw kosmetyków na prezent: AGEMELAN HOLISTIC - rozjaśniająco-odmładzający krem na dzień SPF25 UVA/UVB pH 4,5 (CD1469, 50ml) + rozjaśniająco-odmładzający krem na noc (CD1470, 50ml) oraz 2x REGENEVIA DNA krem pod oczy (CD061215, 2x15ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Prezenty Last Minute 12.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right