Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: nano-platyna, kwas hialuronowy, bio-chromofory (R 650nm i UV 420nm)
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą Fotodynamicznego Platynowego Masażu PDT CHANTARELLE, także do aplikacji manualnej.
Aplikacja:

- LASER PDT - światło R / UV
- LED - światło R / UV
- manualnie

PLATINUM PEEL & CURE PDT Platynowy Żel do Masażu

500 ml
CP1783
Szczegóły produktu

PLATINUM PEEL & CURE
platynowy żel do masażu
LASER LED R/UV
PDT Photodynamic Platinum
Massage Gel
LASER LED R/UV

 

PDT Platynowy Żel do Masażu LASER LED R/UV z nano-platyną, kwasem hialuronowym o różnych wielkościach cząsteczek oraz bio-chromoforami R 650nm i UV 420nm, dedykowany do Fotodynamicznego Masażu PDT, także do aplikacji manualnej.

 

Nano-platyna działa odmładzająco i regenerująco, redukuje przebarwienia, ma właściwości antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Kwas hialuronowy o różnych wielkościach cząsteczek - od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa - wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną. Preparat zawiera także bio-chromofory R i UV pochodzenia roślinnego, dzięki którym preparat jest stosowany do zabiegów fotodynamicznych PDT LASER/LED.

 

5 PRESTIŻOWYCH NAGRÓD!
BEAUTY AWARDS 2018
BEAUTY AWARDS 2018 Readers' Choice 2018
INNOWACJA LNE 2017
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016
NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 BEAUTY AWARD

 PLATINUM PEEL CURE 5 Nagrod www

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Nano-platyna - cząsteczki nano-platyny (roztwór koloidalny niejonowy) otrzymywane są w procesie mechanicznym (nie chemicznym) z super czystej platyny klasy 4N, co gwarantuje niewystępowanie w koloidzie jonów metali. Ma silne działanie odmładzające, regenerujące i odbudowujące skórę. Redukuje deformacje w komórkach skóry, bierze udział w rekonstrukcjach tkanki (zagojenia, zabliźnienia). Radykalnie zmniejsza przebarwienia naskórka o różnej etiologii wyrównując koloryt skóry. Wykazuje silne właściwości antyseptyczne i przeciwbakteryjne.

 

Kwas hialuronowy - o różnych wielkościach cząsteczek od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa, dzięki czemu wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną.

 

Bio-Chromofory (R 650nm i UV 420nm) - autorskie innowacyjne bio-chromofory, opracowane w la-boratoriach CHANTARELLE, są pochodzenia roślinnego i są dedykowane do zabiegów fotodyna-micznych PDT LASER lub LED: R 650nm - energetyzacja i regeneracja lub UV 420nm - regeneracja skóry podrażnionej z objawami zmian zapalnych.

 

Zastosowanie:
PLATINUM PEEL & CURE PDT Platynowy Żel do Masażu LASER LED R/UV do Fotodynamicznego Masażu PDT, także do aplikacji manualnej. (500ml)

Chantarelle Kosmetyki Antybakteryjne 20 04.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right