Email

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, Lipodrain3, Proslim, ekstrakt z mikroalgi zielonej, ekstrakt ze skrzypu, ekstrakt z limonki, ekstrakt z ruszczyka
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Wyszczuplenie - Redukcja Tkanki Tłuszczowej

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP186130 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Wyszczuplenie - Redukcja Tkanki Tłuszczowej
z dihydromyricetyną i mikroalgą zieloną
Slim Drain/Cellu

 

•    Redukcja tkanki tłuszczowej i zapobieganie odkładaniu się nowych komórek tłuszczowych, pobudzenie cyrkulacji komórkowej, poprawa sprawności systemu limfatycznego i naczyniowego, detoksykacja, zmniejszenie cellulitu u kobiet, zwiększenie jędrności i sprężystości skóry.
•    Dla osób wymagających kuracji wyszczuplającej, antycellulitowej, ujędrnienia i detoksykacji.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

Lipodrain-3 - potrójny aktywator wyszczuplający o wysokiej zawartości dihydromyricetyny – flawonolu, inicjującego metabolizm tłuszczów. Hamuje adipogenezę (tworzenie się komórek tłuszczowych) zmniejszając magazynowanie tłuszczu w komórkach, pobudza spalanie tłuszczu (lipolizę) i hamuje lipogenezę czyli zapobiega tworzeniu się i odkładaniu nowych złoży tłuszczu. To nowoczesna substancja działająca bezpośrednio na metabolizm i procesy różnicowania się adipocytów (komórek tłuszczowych), standaryzowana na zawartość dihydromyricetyny – flawonolu, inicjującego główne szlaki metabolizmu tłuszczów: usuwania/regulowania ilości magazynowanego tłuszczu oraz ochronę przed jego tworzeniem się. Redukuje lipogenezę (-64%), adipogenezę (-63%) i pobudza lipolizę (x 11,7) poprzez selektywne hamowanie kinazy tyrozynowej - receptora podjednostki beta i innych enzymów biorących udział w procesie metabolizmu tłuszczów w adipocytach.

 

Proslim - dzięki swemu wielotorowemu działaniu, jest substancją aktywną, która pomaga redukować magazynowany tłuszcz oraz cellulit przez 24 godziny na dobę, działając w każdych okolicznościach. Redukuje skórkę pomarańczową oraz oznaki cellulitu, zmniejszając akumulację trójglicerydów.
Proslim jest połączeniem dwóch aktywnych cząsteczek pochodzenia roślinnego (fizetyna i frambinon), dzięki którym:
•    aktywuje bazową lipolizę(degradację trójglicerydów) podczas odpoczynku;
•    stymuluje lipolizę indukowaną adrenaliną w trakcie wysiłku lub stresu;
•    hamuje lipogenezę (powstawanie trójglicerydów) po posiłku;
•    hamuje adipogenezę (dojrzewanie komórek tłuszczowych), dając globalny efekt prewencyjny.     

 

Ekstrakt z mikroalgi zielonej - o nazwie botanicznej chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris). Ekstrakt z tej algi zawiera drogocenne proteiny i aminokwasy zbliżone składem do ludzkiego kolagenu. Usprawnia system strukturalnego połączenia naskórka i skóry oraz system odnowy skóry. Redukuje zwiotczenia, przywraca napięcie i sprężystość, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

 

Ekstrakt ze skrzypu - bogate źródło krzemu, zwiększa elastyczność skóry. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i działa pobudzająco na krążenie krwi.

 

Ekstrakt z limonki - o działaniu przeciwobrzękowym i udrażniającym, poprawiającym wytrzymałość naczyń krwionośnych oraz redukującym ich przepuszczalność.

 

Ekstrakt z ruszczyka - o silnym działaniu stymulującym krążenie krwi i redukującym przepuszczalność ścianek naczyń oraz zwiększającym ich wytrzymałość.

 

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Wyszczuplenie - Redukcja Tkanki Tłuszczowej z dihydromyricetyną i mikroalgą zieloną. Zapobieganie odkładaniu się nowych komórek tłuszczowych, pobudzenie cyrkulacji komórkowej. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Pielegnacja Domowa 15proc 02.2020 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right