Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, Complex Body Stretch, Complex GLI, Synpept 2-Peptide, Skinguard
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Redukcja Rozstępów z Regenerującymi Peptydami

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP186330
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Redukcja Rozstępów
z Regenerującymi Peptydami oraz polisacharydami
Anti-Stretch Marks

 

•    Redukcja rozstępów, także dawno powstałych, zmniejszenie wielkości, grubości i wyrównanie ich kolorytu (w odniesieniu do otaczającej skóry) poprzez regenerację macierzy zewnątrzkomórkowej; zahamowanie powstawania nowych. Zwiększenie nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry, pobudzenie syntezy włókien elastycznych i kolagenowych, poprawa rzeźby skóry.
•    Rozstępy u kobiet i mężczyzn, otyłość; nagłe przyrosty i wahania wagi (w okresie dojrzewania, po ciąży, menopauza, odchudzanie); kulturyści i osoby aktywne fizycznie; po leczeniu steroidami i z predyspozycjami genetycznymi.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

Complex Body Stretch - jest to połączenie ekstraktu z fasoli, rutyny oraz dwóch matrikin (polipeptydów). Complex skutecznie redukuje widoczność rozstępów oraz zapobiega powstawaniu nowych. Wyciągi z fasoli i rutyny przeciwdziałają uaktywnionym komórkom zapalnym odpowiedzialnym za niszczenie tkanek – zachodzącym w czasie procesów odpowiedzialnych za powstawanie rozstępów. Matrykiny stymulują naprawę uszkodzonej macierzy zewnątrzkomórkowej, zarówno bezpośrednio po zaistnieniu samego procesu powstania rozstępów, jak i po upływie nawet długiego czasu od zaistnienia tego procesu.

 

Complex GLI - peptyd biomimetyczny (oligopeptyd) - nadzoruje prawidłową odbudowę naskórka o właściwych parametrach. Skóra odzyskuje właściwą gęstość i sprężystość, jest odpowiednio nawilżona o prawidłowym procesie odnowy naskórkowej. Jest wzmocniona i odporniejsza na podrażnienia wynikające zarówno z czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 

Synpept 2-Peptide - niskocząsteczkowy kompleks peptydowy (dipeptyd) o ukierunkowanym działaniu przeciwzmarszczkowym, wygładzającym, zwiększającym elastyczność skóry. Wzmacnia połączenie skórno-epidermalne (DEJ Dermal-Epidermal Junction), które ma zadanie utrzymania spójności warstwy skóry właściwej i naskórka. Głównym składnikiem DEJ są włókna kolagenowe typu IV i VII i XVII oraz laminina V, zapewniające ścisłe przyleganie do siebie tych obu warstw. Synpept wzmacnia integralność DEJ poprzez wzmocnienie komunikacji międzykomórkowej ze składnikami budulcowymi DEJ, reguluje anizotropię elastycznych włókien w skórze, zwiększa spójność skóry przywracając jędrność i napięcie oraz wypłycając zmarszczki. Przywraca zdrowszy i promienny koloryt skóry.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach.

 

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Redukcja Rozstępów z Regenerującymi Peptydami. Także rozstępy dawno powstałe, zmniejszenie wielkości, grubości i wyrównanie ich kolorytu. W formule regenerujące peptydy oraz polisacharydy. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Targi Online 09.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right