Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, Pilhib, Pilskin, Skinguard
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Hamowanie Odrostu Włosa

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP186630
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Hamowanie Odrostu Włosa
skóry twarzy i ciała
Hair Growth Inhibition

 

•    Ograniczenie odrostu włosów skóry twarzy kobiet oraz na ciele kobiet i mężczyzn. Spowalnianie aktywności wzrostowej mieszka włosowego, redukcja witalności włosa, osłabienie go. Nawilżenie i wygładzenie skóry, redukcja podrażnień i zaczerwienień.
•    Redukcja odrostu włosa kobiet i mężczyzn.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

Pilhib - powoduje denaturację białek włosa (czyli uszkodzenie cebulki włosa) przez wnikanie do mieszków włosowych i redukcję odrostu łodygi włosowej.

 

Pilskin – jest to specjalnie pozyskiwany, standaryzowany ekstrakt z liści rośliny Gymnema sylvestre, szeroko stosowanej w medycynie ajurwedyjskiej. Oprócz działania obniżania zawartości cukru w organizmie oraz zmniejszania stopnia cellulitu, odkryto i potwierdzono badaniami skuteczne działanie zmniejszające odrost włosów.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach.

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Hamowanie Odrostu Włosa skóry twarzy kobiet oraz na ciele kobiet i mężczyzn. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Zestawy Swiateczne 11.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right