Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: witamina C 18% w stabilnych postaciach, Superox-C™
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- mezoterapia bezigłowa
- urządzenie THERMO generujące temp. do 42 st. C

THERMO-MESO-SERUM z witaminą C 18%, odmładzające, rozjaśniające przebarwienia

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP182030
Szczegóły produktu

THERMO-MESO-SERUM z witaminą C 18%
przeciw fotostarzeniu
z wit. C: VP-ICTM, L-AA, AA2GTM, Superox C™
Vitamin C 18%

 

THERMO-MESO-SERUM o wysokiej koncentracji witaminy C 18%, o intensywnym działaniu odmładzającym, rozjaśniającym i antyrodnikowym. Zawiera różne postacie witaminy C stabilne na działanie światła i temperatury, w tym olejorozpuszczalną Tetraisopalmitynian Ascorbylu VP-IC™, stabilną L-Ascorbic Acid, glukozyd kwasu askorbinowego AA2G™ oraz unikalny ekstrakt Superox-C™ ze standaryzowaną zawartością witaminy C o działaniu prokolagenowym i nawilżającym. Serum redukuje oznaki starzenia i fotostarzenia, rozjaśnia przebarwienia, nawilża, wzmacnia włókna kolagenowe i ujędrnia, wzmacnia naczynia włosowate. Daje bardzo siły impuls antyrodnikowy. Aktywizuje metabolizm komórkowy poprzez stymulację syntezy kolagenu i hamowanie kolagenazy. Skóra staje się gładsza, ze zdrowszym kolorytem, nawilżona i rozjaśniona.

 

Wskazania:
•    fotostarzenie i ochrona antyrodnikowa
•    przebarwienia, plamy posłoneczne, skóra po nadmiernej ekspozycji na UV
•    skóra szorstka, sucha i przesuszona, szara, matowa
•    skóra z oznakami starzenia, ze zmarszczkami, wiotka, profilaktyka przeciwstarzeniowa
•    skóra naczynkowa, z zaczerwienieniami i objawami podrażnień
•    skóra o poszerzonych porach, z zaskórnikami, z trądzikiem pospolitym, przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Witamina C – stabilne postaci: olejorozpuszczalna Tetraizopalmitynian Askorbylu VP-IC™, L-Ascorbic Acid i glukozyd kwasu askorbinowego AA2G™. Redukuje oznaki starzenia i fotostarzenia, rozjaśnia przebarwienia, nawilża, wzmacnia włókna kolagenowe i ujędrnia, wzmacnia naczynia włosowate. Daje bardzo siły impuls antyrodnikowy. Aktywizuje metabolizm komórkowy poprzez stymulację syntezy kolagenu i hamowanie kolagenazy.

 

Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu o bardzo wysokiej standaryzowanej zawartości stabilnej witaminy C, która jest odporna na wysoką temperaturę. Wzmaga syntezę transporterów witaminy C (SVCT-1) wpływając na efektywniejszy transport witaminy do głębszych warstw skóry i powodując efektywniejsze jej wykorzystanie. Zwiększa antyoksydacyjną obronę komórek, aby lepiej chronić przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, jest skuteczny w kuracjach antytrądzikowych.

 

 

Zastosowanie:
THERMO-MESO-SERUM do zabiegów termoaktywnych i mezoterapii bezigłowej - z witaminą C 18%, odmładzające, rozjaśniające przebarwienia, wzmacniające naczynka -(30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Platinum PeelCure 25 09.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right