Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 50kDa, Complex GLI (peptyd biomimetyczny), ekstrakt z pereł
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- mezoterapia bezigłowa
- urządzenie THERMO generujące temp. do 42 st. C

THERMO-MESO-SERUM nawilżająco-odbudowujące z kwasem hialuronowym i peptydem GLI

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP180230
Szczegóły produktu

THERMO-MESO-SERUM nawilżająco-odbudowujące
z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym i peptydem
Luxury Moisturising

 

THERMO-MESO-SERUM nawilżająco-odbudowujące z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym 50kDa, peptydem biomimetycznym i ekstraktem z pereł. Intensywnie nawilża i chroni przed przesuszeniem. Mała wielkość cząsteczki kwasu hialuronowego umożliwia głęboką penetrację i wypełnianie przestrzeni między włóknami kolagenowymi, dzięki czemu działa silnie wygładzająco i przeciwzmarszczkowo, poprawia elastyczność skóry. Tworzy również naturalny film osłaniający naskórek przed podrażnieniami. Peptyd biomimetyczny dba o prawidłową odbudowę naskórka o lepszej sprężystości i gęstości, a ekstrakt z pereł wzmacnia rewitalizację i regenerację. Skóra jest nawilżona, miękka, rozświetlona i pełna blasku, a zmarszczki wygładzone.

 

Wskazania:
•    każdy typ skóry szczególnie sucha i odwodniona
•    skóra ze zmarszczkami, zmęczona
•    bez witalności i zdrowego kolorytu

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 50kDa - mukopolisacharyd o właściwościach wiązania dużych ilości wody i stopniowego jej uwalniania. Daje efekt natychmiastowego i długoczasowego nawilżenia skóry, elastyczności i wypłycenia zmarszczek. Mała wielkość cząsteczki umożliwia głęboką penetrację i wypełnianie przestrzeni między włóknami kolagenowymi, dzięki czemu działa silnie wygładzająco i przeciwzmarszczkowo. Tworzy również naturalny film osłaniający naskórek przed wnikaniem w nią substancji chemicznych i bakterii. Ze względu na specyfikę budowy cząsteczki można bezpiecznie stosować zimą lub w innych warunkach ekstremalnych.

 

Complex GLI biomimetyczny oligopeptyd - nadzorujący prawidłową odbudowę naskórka o właściwych parametrach, o działaniu redukującym zmarszczki i wygładzającym. Poprawia gęstość skóry, sprężystość, zwiększa nawilżenie. Wzmacnia odporność skóry na podrażnienia.

 

Ekstrakt z pereł - nazywany w tradycyjnej medycynie chińskiej eliksirem młodości zawiera bardzo dużą ilość aminokwasów i minerałów, w tym wapń i substancję organiczną perły - konchiolinę. Zapewnia regenerację uszkodzonych komórek, rewitalizację i odzyskanie równowagi wodnej w skórze (NMF), ma także właściwości detoksykujące. Opóźnia procesy starzenia, pomaga zachować witalność i młody wygląd.

 

Zastosowanie:
THERMO-THERMO-MESO-SERUM do zabiegów termoaktywnych i mezoterapii bezigłowej - nawilżająco-odbudowujące z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym i peptydem GLI. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Targi Online 09.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right