Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Vecticell Omega, Nisinoxid®, Superox-C™, kompleks witaminowy VITAM, kwas hialuronowy, witamina E
Sposób użycia: Po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry nałożyć maskę równomierną warstwą omijając okolice oczu i błon śluzowych. Pozostawić na 15-20 minut. Ewentualny nadmiar usunąć papierową chusteczką kosmetyczną, nie używać wody. Można stosować pod maskę plastyczną.

SEBUMELAN HOLISTIC maska pH 4,5 normalizująco-rozjaśniająca

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
200 ml
CP0858
Szczegóły produktu

SEBUMELAN HOLISTIC
maska pH 4,5
normalizująco-rozjaśniająca
przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym
Sebumelan Holistic Mask
Normalising Anti Acne Spot & Scars

 

Normalizująco-rozjaśniająca maska antybakteryjna do twarzy. Redukuje pory i zaskórniki, a jednocześnie nawilża i regeneruje skórę. Reguluje i redukuje wydzielanie sebum oraz redukuje przebarwienia potrądzikowe. Chroni przed stresem komórkowym i uszkodzeniami. Ma holistyczne działanie regenerujące i odmładzające. To aktywny preparat zabiegowy przeznaczony dla skóry tłustej, mieszanej, łojotokowej z zaburzonym wydzielaniem sebum i z objawami trądziku pospolitego.  

 

Głównym składnikiem aktywnym maski jest kapsułkowy kompleks Vecticell Omega, który reguluje wydzielanie sebum i łagodzi podrażnienia, a jednocześnie odbudowuje lipidy cementu międzykomórkowego. Maska zawiera opatentowany przez CHANTARELLE system antybakteryjny i antyoksydacyjny Nisinoxid® o właściwościach odmładzających i regenerujących o potwierdzonej badaniami skuteczności. Ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu Superox-C™ wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, działa przeciwtrądzikowo. Kompleks witaminowy VITAM z ekstraktami roślinnymi - wzmacnia naczynka, działa przeciwutleniająco, nawilżająco i regenerująco. Formułę uzupełniają intensywnie nawilżający kwas hialuronowy i antyoksydacyjna witamina E.

 

Niższe lekko kwaśne pH preparatu wzmacnia barierę ochronną skóry przed patogenami (szkodliwe bakterie, grzyby, pleśnie), stymuluje ochronę przeciwzapalną i gospodarkę enzymatyczną. Jest pierwszą ochroną przed bakteriami, skutkami promieniowania UV i zanieczyszczenia środowiska (suchość, uszkodzenia kolagenu, zmarszczki, przebarwienia). Holistyczne działanie normalizujące i rozjaśniające wzmacnia kondycję skóry oraz chroni przed uszkodzeniami różnego pochodzenia, które przyspieszają i pogłębiają niekorzystne objawy.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

Vecticell Omega – to kapsułkowy kompleks wyselekcjonowanych kwasów Omega 3-6-9: linolenowego, linolowego i oleinowego (EE Omega 3-6-9). Jego główne właściwości to: regulacja pracy gruczołów łojowych i wydzielania sebum, zwężenie i znaczne ograniczenie ilości porów, zmniejszenie objawów zmian trądzikowych, jak grudki, krosty i zaskórniki, łagodzenie podrażnień i redukcja rumienia, odbudowa lipidów cementu międzykomórkowego, wzmocnienie bariery naskórkowej i nawilżenie, wyciszenie procesu zapalnego wywołanego promieniowaniem UV, wzrost odporności wobec procesom oksydacji. Innowacyjny, kapsułkowany nośnik gwarantuje przenikanie substancji aktywnych od naskórka do głębokich warstw skóry właściwej.

 

Nisinoxid® - system antybakteryjny i antyoksydacyjny opatentowany przez dział naukowo-badawczy CHANTARELLE. Posiada właściwości odmładzające i regenerujące oraz potwierdzoną badaniami skuteczność działania przeciw bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym, pleśniom i grzybom. Przeciwdziała agresywnym wolnym rodnikom i skutkom uszkodzeń, w tym przebarwieniom. Zawiera polipeptyd nizynę oraz kompleks lewulinianu sodu i soli sodowej kwasu anyżowego.

 

Superox-C™ - ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu o bardzo wysokiej standaryzowanej zawartości stabilnej witaminy C, która jest odporna na wysoką temperaturę. Wzmaga syntezę transporterów witaminy C (SVCT-1) wpływając na efektywniejszy transport witaminy do głębszych warstw skóry i powodując efektywniejsze jej wykorzystanie. Zwiększa antyoksydacyjną obronę komórek, aby lepiej chronić przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, jest skuteczny w kuracjach przeciwtrądzikowych.

 

Kompleks witaminowy VITAM z witaminami A, E, H, B₅ oraz ekstraktem z kasztanowca, olejami roślinnymi z róży rdzawej i kukurydzy, bogatymi w kwasy omega-3 i omega-6. Kompleks działa uszczelniająco na naczynia włosowate, przeciwutleniająco, nawilżająco i regenerująco.

 

Kwas hialuronowy - o różnych wielkościach cząsteczek od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa, dzięki czemu wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną. Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy wspomaga naturalne nawilżenie w głębszych warstwach naskórka, zapobiegający szorstkości i szybko uzupełniający poziom wewnętrznego nawilżenia. Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy ukierunkowany jest na natychmiastową odbudowę warstwy bariery skóry i przywrócenie naturalnego nawilżenia.

 

Witamina E - antyoksydacyjna, jako jeden z niewielu antyoksydantów może być swobodnie magazynowany w strukturach lipidowych. Nazywana witaminą młodości, jest naturalnym antyoksydantem chroniącym DNA i struktury komórkowe przed niszczącym atakiem wolnych rodników. Wzmacnia nawilżenie, rewitalizację, działa przeciwzapalnie. Wygładza, ujędrnia i natłuszcza skórę.

 

Zastosowanie:
SEBUMELAN HOLISTIC maska pH 4,5, normalizująco-rozjaśniająca, przeciw przebarwieniom i bliznom potrądzikowym (50ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Wyprzedaz 01.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right