Kosmetyki profesjonalne do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej do różnych rodzajów i problemów skóry. Kosmetyki podzielone według linii zabiegowej CHANTARELLE. W ofercie kosmetyki dla skóry suchej, odwodnionej, kosmetyki dla skóry naczyniowej, skłonnej do zaczerwienień, z objawami trądziku różowatego, kosmetyki dla skóry tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych, kosmetyki do skóry mieszanej, kosmetyki do skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej, z objawami atopowego zapalenia skóry (AZS), kosmetyki dla skóry z przebarwieniami i bielactwem, kosmetyki do redukcji blizn i rozstępów, kosmetyki do skóry dojrzałej, kosmetyki do skóry 40+, kosmetyki do skóry 50+, kosmetyki dla skóry 60+, kosmetyki na zmarszczki, kosmetyki dla skóry wiotkiej, z utratą jędrności, kosmetyki dla skóry zmęczonej, szarej, kosmetyki dla „skór palacza”, kosmetyki do każdego rodzaju skóry twarzy, także dla skóry młodej, kosmetyki do skóry dłoni i stóp, kosmetyki do ciała, kosmetyki przeciw odrostowi włosa na ciele, kosmetyki dla wzmocnienia włosów na głowie oraz kosmetyki dla mężczyzn.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

 

PLANT PLASMA chantarelle_plant_plasma_p_www

AGEMELAN HOLISTIC to program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry.

 

AGEMELAN HOLISTIC chantarelle_agemelan_holistic_prof1

SEBUMELAN HOLISTIC to program rozjaśniająco-normalizujący o pH 4,5 do redukcji przebarwień pozapalnych i blizn, przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej oraz mieszanej, z podrażnieniami i objawami zmian zapalnych.

 

SEBUMELAN HOLISTIC chantarelle_sebumelan_holistic_p1

PLATINUM PEEL & CURE to ekskluzywna linia platynowa łączy działanie PDT fotodynamicznych blend-peelingów chemicznych, z zaawansowaną dermokuracją odbudowującą silnie odmładzającą. Siła zabiegów to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego.

 

PLATINUM PEEL&CURE chantarelle_platinum_peel_cure_prof

REGENEVIA DNA to rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA. Przeciwdziała objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UVA/UVB, smog, spaliny, stres, tryb życia.

 

REGENEVIA DNA chantarelle_regenevia_dna_prof8

N.A.P. PURE BEAUTY to innowacyjna linia kosmeceutyczna do zaawansowanych odmładzających zabiegów dermoestetycznych. Przeznaczona dla każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Preparaty nie zawierają: olejów mineralnych, parabenów, parafiny, karbomerów, wazeliny, barwników syntetycznych, aromatów syntetycznych, SLES, SLS.

 

N.A.P. PURE BEAUTY chantarelle_nap_pure_beauty_prof

RED STOP to całoroczna dermokuracja z kwasami laktobionowym, azelainowym i glukonolaktonem, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczynkami - Couperose oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia i podrażnień - Sensitive Rosacea.

 

RED STOP chantarelle_red_stop_prof

IDEAL PURE to zabieg regulująco-nawilżający z kwasem salicylowym i glukonolaktonem, przeznaczony dla skóry tłustej, łojotokowej, skłonnej do trądziku pospolitego i dorosłych. Redukuje nadmiar sebum i objawy zmian zapalnych, ma silne właściwości nawilżające i antybakteryjne.

 

IDEAL PURE chantarelle_ideal_pure_prof2

RETINOCAL PURE - zabieg z peptydem o działaniu kwasu retinowego i z kwasem ferulowym, przeznaczony dla skóry tłustej, skłonnej do trądziku pospolitego, trądziku dorosłych, z masywnymi objawami zmian zapalnych. Polecany dla skóry ze złą tolerancją zabiegów z kwasami.

 

RETINOCAL PURE chantarelle_retinocal_pure_prof

LIFT PEPTANGO R to fotodynamiczny peptydowy lifting najnowszej generacji oparty na zaawansowanych układach peptydów silnie odmładzających i modelujących architekturę skóry. Dermokuracja przeznaczona jest dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami.

 

LIFT PEPTANGO R chantarelle_lift_peptango_r_prof

NUTRI MAXX to program dogłębnej kompleksowej odbudowy - regeneracji, nawilżenia i odżywienia, wypłyca zmarszczki od wewnątrz, spowalnia procesy starzenia. Przeznaczony dla każdego typu skóry zniszczonej z objawami starzenia, ze zmarszczkami, wiotkiej, dojrzałej, zmęczonej, bez energii, z niezdrowym kolorytem.

 

NUTRI MAXX chantarelle_nutri_maxx_prof

ESTRINI 50+ to intensywny program odmładzający ukierunkowany na odbudowę rzeźby i struktury skóry kobiet dojrzałych oraz kobiet z problemami o podłożu hormonalnym. Wzmacnia włókna kolagenowe, redukuje głębokie zmarszczki, poprawia sprężystość i elastyczność skóry.

 

ESTRINI 50+ chantarelle_estrini_prof

C'MODULAR AGE to zabieg przeciw fotostarzeniu i starzeniu skóry, wygładzający zmarszczki, redukujący przebarwienia, wzmacniający naczynka. Przeznaczony dla skóry z objawami starzenia pod wpływem UV, ze zmarszczkami i przebarwieniami, szorstkiej, suchej, zniszczonej nadmierną ekspozycją słoneczną.

 

C'MODULAR AGE chantarelle_cmodular_age_prof

FERULASHI to całoroczny zabieg rekonstrukcji bariery hydro-lipidowej z kwasem ferulowym i szikimowym. Przeznaczony dla wzmocnienia i ukojenia skóry bardzo suchej, wrażliwej, reaktywnej, z objawami AZS i alergii, także po inwazyjnych kuracjach estetycznych i medycznych.

 

FERULASHI chantarelle_ferulashi_prof4

MASKI Z KWASAMI: salicylowym, mlekowym, glikolowym, migdałowym. Przeznaczone także dla skóry o podwyższonej wrażliwości na peelingi chemiczne.

 

MASKI Z KWASAMI chantarelle_maski_z_kwasami_prof7

M-KWASY to innowacyjne peelingi chemiczne w zabiegach nowoczesnej eksfoliacji i kuracjach na konkretny problem skóry. W bogatej ofercie peelingów znajdują się: kwas mlekowy, glikolowy, kojowy, migdałowy, pirogronowy, azelainowy, ferulowy, laktobionowy, cytrynowy.

 

M-KWASY chantarelle_m-kwasy_prof7

MANDELIC PEEL - to całoroczny zabieg eksfoliacji z kwasem migdałowym, odmładzający, nawilżający, przywracający równowagę wodno-lipidową, rozświetlający, przeciw fotostarzeniu, redukujący przebarwienia, także dla skóry łojotokowej z trądzikiem aktywnym i trądzikiem dorosłych.

 

PEELING MIGDAŁOWY chantarelle_mandelic_peel_prof7

PEELINGI FOTODYNAMICZNE PDT to najnowsza generacja zabiegów, które opierają się na działaniu światła PDT LASERA LLLT lub LED oraz kwasów organicznych z substancjami światłoczułymi - bio-chromoforami.

 

PEELINGI FOTODYNAMICZNE PDT chantarelle_peelingi_fotodynamiczne_prof4

THERMO-LIFTING to zabiegi termo-liftingu oraz termo-modelowania skóry twarzy i lokalnie ciała. Wykonywane są one urządzeniami THERMOLED MASTER lub THERMO-SPHERIX® lub innym urządzeniem, dla którego generowana temperatura nie przekracza 70°C.

 

THERMO-LIFTING chantarelle_thermo-lifting_prof

THERMO-MODELLING to zabiegi termo-modelowania ciała: antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające. Wykonywane urządzeniami THERMOLED MASTER lub THERMO-SPHERIX® lub innym urządzeniem, dla którego generowana temperatura nie przekracza 70°C.

 

THERMO-MODELLING chantarelle_thermo-modelling_prof

PDT BLACK ESSENTIAL to linia innowacyjnych, specjalistycznych fotoczułych preparatów z unikalnymi bio-chromoforami i substancjami aktywnymi do zabiegów fotodynamicznych PDT światłem LASERA LLLT lub LED. Formuła aktywna każdego preparatu jest indywidualnie dobrana do problemu skóry, a układ bio-chromoforów dostosowany do długości fali światła lasera lub LED. Preparaty te można wprowadzać także sonoforezą.

PDT BLACK ESSENTIAL chantarelle_black_essential_prof8

THERMO MESO-SERUM to preparaty do zabiegów mezoterapii bezigłowej oraz zabiegów termoaktywnych urządzeniami, dla których generowana temperatura nie przekracza 42 st. C.

 

THERMO-MESO-SERUM chantarelle_meso-serum_prof3

SPECIAL AESTHETICS to preparaty specjalne, multifunkcyjne do zastosowań w różnych procedurach pielęgnacyjnych.

 

SPECIAL AESTHETICS chantarelle_special_aesthetics_prof

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right