Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: ekstrakt z papai, ekstrakt z Punarnava, ekstrakt z mydlnicy (Saponaria)
Sposób użycia: Stosować 1 w tygodniu. Nałożyć preparat delikatnymi kolistymi ruchami na oczyszczoną z makijażu skórę twarzy i szyi, zostawić na 5 min. i zmyć ciepła wodą. Skórę stonizować i nałożyć odpowiedni preparat pielęgnacyjny.

SPECIAL AESTHETICS LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny

Cena
110,00 zł
50 ml
CD0413
Szczegóły produktu

SPECIAL AESTHETICS
LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny
dla skóry twarzy, pod oczami i powiek
LUMI-CREAM Face & Eyelid Peeling

 

LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny dla skóry twarzy, pod oczami i powiek. Delikatnie i skutecznie wygładza oraz rozjaśnia, wyrównuje koloryt i redukuje plamy o różnej etiologii. Zawiera enzymy z papai, naturalne saponiny z mydlnicy lekarskiej, rozjaśniający ekstrakt z egzotycznej rośliny indyjskiej Punarnava. Przeznaczony dla każdego typu skóry, także wrażliwej.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Ekstrakt z papai - zawiera papainę, enzymy naturalnie występujące w owocach papai - rozluźniające połączenia między korneocytami i złuszczające martwe komórki naskórka. Wygładzają skórę i przygotowują ją do przyjęcia składników aktywnych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Ekstrakt z Punarnava - indyjskiej endemicznej rośliny o właściwościach rozjaśniających, wyrównujących koloryt i redukujących plamy o różnej etiologii.

 

Ekstrakt z mydlnicy (Saponaria) - właściwości kosmetyczne mydlnicy wynikają z obecności saponin w jej składzie chemicznym. Ekstrakty z mydlnicy to naturalne detergenty (saponiny) o działaniu witalizującym. W zastosowaniach dla skóry tłustej, saponiny działają łagodnie oczyszczająco i udrażniająco, co pomaga w zwalczaniu nadmiernego wydzielania sebum.

 

 

Zastosowanie:
SPECIAL AESTHETICS LUMI-KREM peelingujący, enzymatyczny dla skóry twarzy, pod oczami i powiek. (50ml)

Chantarelle Kosmetyki Antybakteryjne 20 04.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right