Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: EGF epidermalny czynnik wzrostu, Equibiome™, biochromofory 650nm i 420nm
Sposób użycia: Wprowadzić w skórę PDT SERUM wybraną metodą aplikacji.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT/LED 650nm i 420nm
- metoda mikroigłowa (dla skóry twarzy do 0,5mm i pod oczami do 0,3mm - rollery, mikroigły, dermapeny)
- manualnie

PLANT PLASMA PDT Serum z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
2,5ml
CP189302
Szczegóły produktu

PLANT PLASMA
PDT Serum z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF
 
PDT Serum EGF Plant Plasma Strong Repair Booster

 

PDT Serum z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni, wymagającej nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Działa przeciwstarzeniowo - regeneruje i wygładza naskórek, zwiększa nawilżenie, wzmacnia sprężystość skóry.
- Dzięki zdolności do stymulacji syntezy kolagenu, fibronektyny i elastyny redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia strukturę włókien elastycznych.
- Dzięki aktywizacji naturalnych procesów odnowy pobudza migrację keratynocytów, wzmacnia spójność bariery naskórkowej oraz zwiększa syntezę macierzy pozakomórkowej prowadząc do odzyskania zdrowszego i młodszego wyglądu skóry o ujednoliconej powierzchni i kolorycie.
- Zawiera także antybakteryjny składnik Equibiome™ dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota) o działaniu przeciw bakteriom i stanom zapalnym oraz autorskie biochromofory CHANTARELLE.

 

WSKAZANIA: skóra z widocznymi oznakami starzenia, sucha, z utratą napięcia, o niskiej elastyczności, z siecią drobnych zmarszczek, niejednorodnym kolorytem, o szarym tonusie.

 

EFEKT DZIAŁANIA EGF PLANT PLASMA:
- stymulacja odnowy przeciw objawom starzenia i regeneracja epidermy - zmniejszenie zmarszczek i szorstkości, zwiększenie elastyczności, fizjologiczne odmłodzenie skóry,
- stymulacja syntezy kwasu hialuronowego, pobudzenie mechanizmów nawilżania
- pobudzenie produkcji kolagenu,
- poprawa struktury włókien elastycznych.

 

3 PRESTIŻOWE NAGRODY
BEAUTY AWARDS 2020 wyróżnienie
BEAUTY AWARDS Readers' Choice 2020
MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2019

 PLANT PLASMA nagrody

 

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

 

EGF epidermalny czynnik wzrostu - intensywne działanie przeciwstarzeniowe, rewitalizacja i poprawa wyglądu skóry - redukcja zwiotczeń i zmarszczek, regeneracja naskórka, normalizacja nawilżenia i wielkości porów. Poprawa parametrów i wyglądu skóry to efekt stymulacji namnażania keratynocytów, a przez to wzmożonej syntezy kolagenu (kolagenu młodego +123% w ciągu 7 dni od aplikacji), elastyny (+45% w ciągu 7 dni od aplikacji) i fibronektyny. Efektem jest także zwiększenie biosyntezy kwasu hialuronowego w keratynocytach pod wpływem EGF.

 

Equibiome™ - unikalny ekstrakt z młodych korzeni łopianu (Great Burdock) pozyskiwany z hodowli aeroponicznej (bez podłoża stałego - gleby lub ciekłego - wody), o wyjątkowych właściwościach dla utrzymania równowagi flory rezydentnej na skórze (mikrobiota), przeciwdziałający bakteriom i stanom zapalnym. Oprócz działania miejscowego na problemy skóry, takie jak egzema, trądzik i łuszczyca, wzmacnia spójność i odporność naskórka na uszkodzenia, zmniejsza reakcje zapalne spowodowane patogenami, w tym bakterii Staphylococcus aureus. Daje skórze komfort wygładzenia i nawilżenia.

 

Bio-Chromofory (R 650nm i UV 420nm) - autorskie innowacyjne bio-chromofory, opracowane w laboratoriach CHANTARELLE, pochodzenia roślinnego są dedykowane do zabiegów fotodynamicznych PDT LASER lub LED: R 650nm - energetyzacja i regeneracja lub UV 420nm - regeneracja skóry podrażnionej z objawami zmian zapalnych.

 

Zastosowanie:
PLANT PLASMA PDT Serum z epidermalnym czynnikiem wzrostu EGF, do intensywnej stymulacji rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni. (2,5ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Weekend Halloween 10.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right