Kosmetyki profesjonalne do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej do różnych rodzajów i problemów skóry. Kosmetyki podzielone według linii zabiegowej CHANTARELLE. W ofercie kosmetyki dla skóry suchej, odwodnionej, kosmetyki dla skóry naczyniowej, skłonnej do zaczerwienień, z objawami trądziku różowatego, kosmetyki dla skóry tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych, kosmetyki do skóry mieszanej, kosmetyki do skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej, z objawami atopowego zapalenia skóry (AZS), kosmetyki dla skóry z przebarwieniami i bielactwem, kosmetyki do redukcji blizn i rozstępów, kosmetyki do skóry dojrzałej, kosmetyki do skóry 40+, kosmetyki do skóry 50+, kosmetyki dla skóry 60+, kosmetyki na zmarszczki, kosmetyki dla skóry wiotkiej, z utratą jędrności, kosmetyki dla skóry zmęczonej, szarej, kosmetyki dla „skór palacza”, kosmetyki do każdego rodzaju skóry twarzy, także dla skóry młodej, kosmetyki do skóry dłoni i stóp, kosmetyki do ciała, kosmetyki przeciw odrostowi włosa na ciele, kosmetyki dla wzmocnienia włosów na głowie oraz kosmetyki dla mężczyzn.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

 

PLANT PLASMA chantarelle_plant_plasma_p_www

AGEMELAN HOLISTIC to program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry.

 

AGEMELAN HOLISTIC chantarelle_agemelan_holistic_prof1

PLATINUM PEEL & CURE - ekskluzywna linia PLATYNOWA łączy działanie PDT FOTODYNAMICZNYCH BLEND-PEELINGÓW CHEMICZNYCH, które zawierają kwasy i nowatorskie składniki aktywne, z zaawansowaną DERMOKURACJĄ ODBUDOWUJĄCĄ silnie odmładzającą oraz po zabiegach z kwasami i urządzeniami. Siła PLATINUM PEEL & CURE to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego.

 

PLATINUM PEEL&CURE chantarelle_platinum_peel_cure_prof

REGENEVIA DNA to rewolucyjna dermoterapia REGENERACJI i ODMŁODZENIA ANTYOKSYDACYJNEGO skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i ODMŁADZANIA KOMÓRKOWEGO DNA, przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji białek przez cukry oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak UVA/UVB, smog, spaliny, stres, tryb życia.

 

REGENEVIA DNA chantarelle_regenevia_dna_prof8

N.A.P. PURE BEAUTY - innowacyjna linia kosmeceutyczna bez konserwantów do zaawansowanych ODMŁADZAJĄCYCH NANO-ZABIEGÓW DERMOESTETYCZNYCH. Dedykowana dla każdego typu i fototypu skóry, nawet najbardziej wymagającej wrażliwej skóry twarzy, pod oczami, ciała i skóry głowy. PREPARATY NIE ZAWIERAJĄ: olejów mineralnych, parabenów, parafiny, karbomerów, wazeliny, barwników syntetycznych, aromatów syntetycznych, SLES, SLS.

 

N.A.P. PURE BEAUTY chantarelle_nap_pure_beauty_prof

RED STOP to całoroczna dermokuracja z kwasami laktobionowym, azelainowym i glukonolaktonem, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczynkami włosowatymi - Couperose oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia i podrażnień - Sensitive Rosacea. W formule aktywnej dermokosmetyków wykorzystano kwas laktobionowy, kwas azelainowy, glukonolakton oraz bogate składniki kojące i wzmacniające skórę. 

 

RED STOP chantarelle_red_stop_prof

Zabieg regulująco-nawilżający dla skóry tłustej, łojotokowej, skłonnej do trądziku pospolitego i dorosłych.

IDEAL PURE chantarelle_ideal_pure_prof2

LIFT PEPTANGO R to fotodynamiczny peptydowy lifting najnowszej generacji oparty na zawansowanych układach peptydów silnie odmładzających i modelujących architekturę skóry; do aplikacji fotodynamicznej światłem czerwonym PDT LASER/LED R i sonoforezy. Dermokuracja dedykowana jest dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami.

 

LIFT PEPTANGO R chantarelle_lift_peptango_r_prof

Odmładzający zabieg nawilżenia, odżywienia i regeneracji - wypłyca zmarszczki od wewnątrz, spowalnia procesy starzenia.

NUTRI MAXX 40+ chantarelle_nutri_maxx_prof

Odbudowa rzeźby i struktury skóry, zagęszczenie włókien kolagenowych, redukcja zmarszczek na skutek starzenia hormonalnego.

ESTRINI 50+ chantarelle_estrini_prof

Zabieg przeciw fotostarzeniu i starzeniu skóry, wygładzający zmarszczki, redukujący przebarwienia, wzmacniający naczynka.

C'MODULAR AGE chantarelle_cmodular_age_prof

Zabieg rekonstrukcji bariery hydro-lipidowej dla skóry bardzo suchej, wrażliwej, reaktywnej, z objawami AZS i alergii.

FERULASHI chantarelle_ferulashi_prof

Maski z kwasami, także dla skóry o podwyższonej wrażliwości na peelingi chemiczne.

MASKI Z KWASAMI chantarelle_maski_z_kwasami_prof7

M-kwasy - innowacyjne peelingi chemiczne w zabiegach nowoczesnej eksfoliacji

 

M-KWASY chantarelle_m-kwasy_prof7

Całoroczny zabieg eksfoliacji z kwasem migdałowym, odmładzający, nawilżający, przywracający równowagę wodno-lipidową, rozświetlający, przeciw fotostarzeniu, redukujący przebarwienia, także dla skóry łojotokowej z trądzikiem aktywnym i trądzikiem dorosłych.
SPRAWDŹ TEŻ PREPARATY DO ZABIEGÓW Z KWASAMI.

PEELING MIGDAŁOWY chantarelle_mandelic_peel_prof7

Najnowsza generacja zabiegów, która opiera się na działaniu światła LASERA LLLT lub LED oraz kwasów organicznych z substancjami światłoczułymi.

PEELINGI FOTODYNAMICZNE PDT chantarelle_peelingi_fotodynamiczne_prof4

Preparaty do zabiegów termo-aktywnych wykonywanych THERMOLED MASTER lub THERMO-SPHERIX® lub innym urządzeniem, dla którego generowana temperatura nie przekracza 70°C. Termo-lifting oraz termo-modelowanie skóry twarzy i lokalnie ciała.

 

THERMO-LIFTING chantarelle_thermo-lifting_prof

Preparaty do zabiegów termo-aktywnych wykonywanych THERMOLED MASTER lub THERMO-SPHERIX® lub innym urządzeniem, dla którego generowana temperatura nie przekracza 70°C. Termo-modelowanie ciała: antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające.

 

THERMO-MODELLING chantarelle_thermo-modelling_prof

PDT BLACK ESSENTIAL to linia 21 innowacyjnych, specjalistycznych fotoczułych preparatów z unikalnymi bio-chromoforami i substancjami aktywnymi do zabiegów fotodynamicznych PDT światłem LASERA LLLT lub LED. Formuła aktywna każdego preparatu jest indywidualnie dobrana do problemu skóry, a układ bio-chromoforów dostosowany do długości fali światła lasera lub LED. Preparaty te można wprowadzać także sonoforezą.

PDT BLACK ESSENTIAL chantarelle_black_essential_prof8

Preparaty do zabiegów mezoterapii bezigłowej.

MESO-SERUM NO-NEEDLE chantarelle_meso-serum_prof3

Preparaty specjalne, multifunkcyjne do zastosowań w różnych procedurach pielęgnacyjnych.

SPECIAL AESTHETICS chantarelle_special_aesthetics_prof

CHANTARELLE CModularAge 09.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right