Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, Skinguard, Ramiseb, Purevrin, Biocalmin, hydrolizowane proteiny mleczne, Skinsoft
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Regulacja i Redukcja Wydzielania Sebum

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP185730
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Regulacja i Redukcja Wydzielania Sebum
skóry tłustej z rozszerzonymi porami i zaskórnikami
antybakteryjne, z solą cynkową L-PCA
Seboreg Immuno

 

•    Regulacja pracy gruczołów łojowych, zmniejszenie wydzielanie sebum w przebiegu trądziku pospolitego i trądziku dorosłych, systematyczna redukcja porów, działanie przeciwbakteryjnie; nawilżenie i regeneracja płaszcza hydrolipidowego; zmniejszenie objawów podrażnień i stanów zapalnych, regulacja kwasowego pH skóry. Ograniczenie efektów estetycznych rogowacenia przymieszkowego w połączeniu z objawami rumienia skóry.
•    Skóra tłusta, łojotokowa, z trądzikiem pospolitym, ze zmianami bakteryjnymi, zanieczyszczona, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, także skóra tłusta przesuszona.

Koncentrat jest wzbogacony specjalną, niskoalergenną kompozycją zapachową z odświeżających nutami ogórków, która znacząco zwiększa przyjemność odczuwaną podczas zabiegu.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach. Jednocześnie wypłyca zmarszczki redukując ich długość i głębokość, dając wyraźny efekt "glamour" widoczny już po 30 minutach - badania skuteczności potwierdzają 20% wygładzenie zmarszczek już po 30 minutach od aplikacji. Wyraźny efekt wygładzenia, komfortu i redukcji zaczerwienień jest widoczny natychmiast.

 

Ramiseb – bogaty składnik regulujący, przeciwłojotokowy i przeciwbakteryjny, zawierający ekstrakt ze stulisza lekarskiego, sól cynkową L-PCA i ekstrakt z łopianu.

 

Purevrin - zawiera kwas oleanolowy regulujący proces stymulacji syntezy dihydrotestosteronu nadzorującego wydzielanie sebum oraz ekstrakt z drzewa afrykańskiego Enantia chlorantha spowolniającego namnażanie, różnicowanie oraz wydzielanie sebocytów. Badania kliniczne na grupie 22 osób (kobiety i mężczyźni) potwierdzają zmniejszenie połysku skóry o -55%, wielkości porów o -36% i przepływu łoju o -49% (czas badania 28 dni, aplikacja 2x dziennie).

 

Biocalmin – biopolimerowy składnik łagodzący objawy podrażnień i zaczerwienień oraz nawilżający. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy, także po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV i po działaniu innych agresywnych czynników stresujących skórę.

 

Hydrolizowane proteiny mleczne (HLP) - normalizują poziom wydzielanego sebum. Regenerują płaszcz hydrolipidowy w partiach skóry suchej o obniżonym wydzielaniu sebum. Jednocześnie redukują produkcję sebum w partiach skóry tłustej.

 

Skinsoft – ekstrakt pozyskiwany z kłączy rośliny Curculido orchioides o szczególnej właściwości przywracania i nadzorowania odpowiedniego, kwaśnego pH dla skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej. Wzrost pH przejawia się niewłaściwą strukturą skóry, gdzie funkcja barierowa nie jest w stanie zareagować natychmiast na czynniki zewnętrzne. Spadek pH prowadzi z kolei do szybszej odbudowy skóry po uszkodzeniach i przywrócenia naturalnej struktury warstwy rogowej.
Jest on składnikiem aktywnym, który:
•    wpływa na wewnętrzne mechanizmy kontroli pH skóry;
•    poprawia kohezje komórek;
•    naprawia integralność naskórka i funkcje barierowa;
•    zmniejsza reaktywność i wrażliwość skóry.

 

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Regulacja i Redukcja Wydzielania Sebum
skóry tłustej z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, antybakteryjne z solą cynkową L-PCA. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Matki 05.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right