Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Chromoderm, C’Tyrofix, Skinguard, glukozyd kwasu askorbinowego (AA2G)
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu.
Aplikacja:

- PDT LASER LLLT - światło R / IR
- LED - światło R
- sonoforeza
- manualnie

PDT BLACK ESSENTIAL Serum Depigmentacja i Redukcja Przebarwień

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
30 ml
CP185930
Szczegóły produktu

PDT BLACK ESSENTIAL
Serum Depigmentacja i Redukcja Przebarwień
w tym posłonecznych i wiekowych
Depigmentary

 

•    Rozjaśnienie przebarwień powierzchniowych: plamy soczewicowate (posłoneczne, starcze, „wątrobowe”), piegi, melasma naskórkowa i mające źródło w skórze właściwej. Ograniczenie powstawania nowych przebarwień, jednocześnie zmniejszenie oznak fotostarzenia, wzmocnienie naczynek. Ograniczenie aktywności tyrozynazy poprzez oddziaływanie na szlak melanogenezy, hamowanie powstawania nowych przebarwień. Pobudzenie syntezy kolagenu.
•    Dla skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia (melasma skórna, plamy pozapalne, pourazowe, po skleroterapii), dla skóry z oznakami fotostarzenia, skóry trądzikowej, z bliznami.

 

MERCURIUS GEDANENSIS 2018 WYRÓŻNIENIE

MERCURIUS GEDANENSIS LOGO 2018 WWW BM

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Chromoderm - niestandardowy składnik przeciwstarzeniowy zwalczający stres oksydacyjny, który jest główną przyczyną starzenia się chromoforów skóry i jej uszkodzeń (degradacja kolagenu, stany zapalne, brązowe przebarwienia), hamuje degradację kolagenu, redukuje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, sprężysta, z poprawionym konturem, bardziej wygładzona i świetlista. Badania prowadzone na grupie wiekowej kobiet 45-71 lat potwierdziły skuteczność oddziaływania składnika aktywnego na podstawowe chromofory skóry (kolagen, melaninę, hemoglobinę) w kierunku wyrównania kolorytu, poprzez poprawę jednorodności i świetlistości skóry. Dzięki swemu działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu, w szczególności poprzez aktywowanie szlaku glutationu, wywiera korzystne działanie przeciwko starzeniu się chromoforów skóry.

 

C'Tyrofix - aktywny składnik rozjaśniający głębokie zmiany barwnikowe, plamy i przebarwienia, o działaniu antyoksydacyjnym i antyrodnikowym, działający selektywnie wyłącznie na obszar skóry z przebarwieniami i niepozostawiający linii demarkacyjnych.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach. Jednocześnie wypłyca zmarszczki redukując ich długość i głębokość, dając wyraźny efekt "glamour" widoczny już po 30 minutach - badania skuteczności potwierdzają 20% wygładzenie zmarszczek już po 30 minutach od aplikacji. Wyraźny efekt wygładzenia, komfortu i redukcji zaczerwienień jest widoczny natychmiast.

 

Glukozyd kwasu askorbinowego (AA2G) - pochodna witaminy C służy do rozjaśniania skóry, przebarwień, plam starczych i piegów - zapobiega bowiem pigmentacji skóry poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Ma on również właściości redukcji ilości powstałej już wcześniej melaniny. Promuje także syntezę kolagenu w ludzkich fibroblastach skóry, w efekcie zwiększa jej elastyczność, zmniejsza drobne zmarszczki i odmładza.

Zastosowanie:
PDT BLACK ESSENTIAL Serum Depigmentacja i Redukcja Przebarwień różnego pochodzenia: przebarwienia posłoneczne, wiekowe, plamy soczewicowate, piegi, melasma naskórkowa. (30ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Chantarelle Dzien Matki 05.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right