Kosmetyki profesjonalne do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej do różnych rodzajów i problemów skóry. Kosmetyki podzielone według linii zabiegowej CHANTARELLE. W ofercie kosmetyki dla skóry suchej, odwodnionej, kosmetyki dla skóry naczyniowej, skłonnej do zaczerwienień, z objawami trądziku różowatego, kosmetyki dla skóry tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych, kosmetyki do skóry mieszanej, kosmetyki do skóry wrażliwej, atopowej, alergicznej, z objawami atopowego zapalenia skóry (AZS), kosmetyki dla skóry z przebarwieniami i bielactwem, kosmetyki do redukcji blizn i rozstępów, kosmetyki do skóry dojrzałej, kosmetyki do skóry 40+, kosmetyki do skóry 50+, kosmetyki dla skóry 60+, kosmetyki na zmarszczki, kosmetyki dla skóry wiotkiej, z utratą jędrności, kosmetyki dla skóry zmęczonej, szarej, kosmetyki dla „skór palacza”, kosmetyki do każdego rodzaju skóry twarzy, także dla skóry młodej, kosmetyki do skóry dłoni i stóp, kosmetyki do ciała, kosmetyki przeciw odrostowi włosa na ciele, kosmetyki dla wzmocnienia włosów na głowie oraz kosmetyki dla mężczyzn.

 

PEEL - LASEROWE PEELINGI CHEMICZNE PDT
LASER / LED / MANUAL
&
CURE – ZAAWANSOWANE
ODMŁODZENIE KOMÓRKOWE

 

Ekskluzywna linia PLATYNOWA łączy działanie PDT FOTODYNAMICZNYCH BLEND-PEELINGÓW CHEMICZNYCH, które zawierają kwasy i nowatorskie składniki aktywne, z zaawansowaną DERMOKURACJĄ ODBUDOWUJĄCĄ silnie odmładzającą oraz po zabiegach z kwasami i urządzeniami. Siła PLATINUM PEEL & CURE to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego.

 

PLATINUM PEEL&CURE chantarelle_platinum_peel_cure_prof

Rewolucyjna dermoterapia regeneracji i odmłodzenia antyoksydacyjnego skóry oparta na najnowszych badaniach epigenetyki i odmładzania komórkowego DNA.

REGENEVIA DNA chantarelle_regenevia_dna_prof8

Linia kosmeceutyków i koktajli bez konserwantów do odmładzających zabiegów mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej i sonoforezy. 

N.A.P. PURE BEAUTY chantarelle_nap_pure_beauty_prof

NORMACELL to całoroczny program dla skóry mieszanej, z kwasem migdałowym, mirrą, proteinami mlecznymi, regulatorami wydzielania sebum i nawilżenia. Przywraca właściwą aktywność gruczołów łojowych, w szczególności redukuje poziom wydzielania sebum w partiach tłustych i wzmacnia przepływ sebum w partiach suchych.

NORMACELL chantarelle_normacell_prof

RED STOP to całoroczna dermokuracja z kwasami PHA-KA stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczynkami włosowatymi - Couperose oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, skłonnej do rumienia i podrażnień - Sensitive Rosacea. W formule aktywnej dermokosmetyków wykorzystano kwas laktobionowy, kwas azelainowy, glukonolakton oraz bogate składniki kojące i wzmacniające skórę. 

RED STOP chantarelle_red_stop_prof

Zabieg regulująco-nawilżający dla skóry tłustej, łojotokowej, skłonnej do trądziku pospolitego i dorosłych.

IDEAL PURE chantarelle_ideal_pure_prof4

Fotodynamiczny peptydowy lifting najnowszej generacji oparty na zawansowanych układach peptydów silnie odmładzających i modelujących architekturę skóry; do aplikacji fotodynamicznej światłem czerwonym PDT LASER/LED R i sonoforezy. Dermokuracja dedykowana jest dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami.

SPRAWDŹ TEŻ DERMOKOSMETYKI DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ.

 

LIFT PEPTANGO R chantarelle_lift_peptango_r_prof

Zabieg redukcji zmarszczek wiekowych i mimicznych z efektem toksyny botulinowej, odbudowa gęstości skóry dojrzałej.

CAVIAR CARE 40+ chantarelle_caviar_care_prof

Odmładzający zabieg nawilżenia, odżywienia i regeneracji - wypłyca zmarszczki od wewnątrz, spowalnia procesy starzenia.

NUTRI MAXX 40+ chantarelle_nutri_maxx_prof

Odbudowa rzeźby i struktury skóry, zagęszczenie włókien kolagenowych, redukcja zmarszczek na skutek starzenia hormonalnego.

ESTRINI 50+ chantarelle_estrini_prof

Zabieg przeciw fotostarzeniu i starzeniu skóry, wygładzający zmarszczki, redukujący przebarwienia, wzmacniający naczynka.

C'MODULAR AGE chantarelle_cmodular_age_prof

Zabieg rekonstrukcji bariery hydro-lipidowej dla skóry bardzo suchej, wrażliwej, reaktywnej, z objawami AZS i alergii.

FERULASHI chantarelle_ferulashi_prof

Maski z kwasami, także dla skóry o podwyższonej wrażliwości na peelingi chemiczne.

MASKI Z KWASAMI chantarelle_maski_z_kwasami_prof7

M-kwasy - innowacyjne peelingi chemiczne w zabiegach nowoczesnej eksfoliacji

 

M-KWASY chantarelle_m-kwasy_prof7

Całoroczny zabieg eksfoliacji z kwasem migdałowym, odmładzający, nawilżający, przywracający równowagę wodno-lipidową, rozświetlający, przeciw fotostarzeniu, redukujący przebarwienia, także dla skóry łojotokowej z trądzikiem aktywnym i trądzikiem dorosłych.
SPRAWDŹ TEŻ PREPARATY DO ZABIEGÓW Z KWASAMI.

PEELING MIGDAŁOWY chantarelle_mandelic_peel_prof7

Najnowsza generacja zabiegów, która opiera się na działaniu światła LASERA LLLT lub LED oraz kwasów organicznych z substancjami światłoczułymi.

PEELINGI FOTODYNAMICZNE PDT chantarelle_peelingi_fotodynamiczne_prof4

Zabieg z peptydem o działaniu kwasu retinowego i z kwasem ferulowym, dla skóry tłustej, skłonnej do trądziku pospolitego, trądziku dorosłych, z objawami zmian zapalnych.

RETINOCAL PURE chantarelle_retinocal_pure_prof

Preparaty do zabiegów termo-laserem THERMO-SPHERIX® - termo-lifting oraz termo-modelowanie skóry twarzy i lokalnie ciała.

THERMO-LIFTING chantarelle_thermo-lifting_prof

Preparaty do zabiegów laserem THERMO-SPHERIX® - termo-modelowanie ciała: antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające.

THERMO-MODELLING chantarelle_thermo-modelling_prof

PDT BLACK ESSENTIAL to linia 21 innowacyjnych, specjalistycznych fotoczułych preparatów z unikalnymi bio-chromoforami i substancjami aktywnymi do zabiegów fotodynamicznych PDT światłem LASERA LLLT lub LED. Formuła aktywna każdego preparatu jest indywidualnie dobrana do problemu skóry, a układ bio-chromoforów dostosowany do długości fali światła lasera lub LED. Preparaty te można wprowadzać także sonoforezą.

PDT BLACK ESSENTIAL chantarelle_black_essential_prof8

Preparaty do zabiegów mezoterapii bezigłowej.

MESO-SERUM NO-NEEDLE chantarelle_meso-serum_prof3

Preparaty specjalne, multifunkcyjne do zastosowań w różnych procedurach pielęgnacyjnych.

SPECIAL AESTHETICS chantarelle_special_aesthetics_prof

CHANTARELLE Zesatwy Swiateczne 12.2018 bd

Newsletter

 

 CHANTARELLE Zestawy Swiateczne 12.2018 p